Tefal VC 140131 recenzia

Tefal VC 140131 recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Pretože na zdraví nám záleží! Zabudnite na to, že by ste pri príprave jedla pre svoju rodinu zabíjali všetky vitamíny, minerály či stopové prípravky nevhodným spôsobom...

od 29.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Je to môj prvý parný hrniec a kúpili sme si kvôli diéte s manželom. Obaja sme sa rozhodli zmeniť naše stravovanie a začali sme nákupom parného hrnca a odšťavovača. Tento parný hrniec sme vyberali kvôli značke, ktorú poznáme, dostupnej cene a rozhodla aj veľkosť, ktorá pre dve osoby úplne postačuje.

Parný hrniec Tefal VC140131 nie je extrémne veľký a má len dve poschodia, preto je vhodný práve pre 1-2 ľudí. Spracovanie je kvalitné a ovládanie úplne jednoduché. K tomu človek nepotrebuje ani návod. Rošty sa dajú upravovať a tým sadá veľkosť zväčšiť. Pri celom kurčati to využívam. V balení bola aj nádoba na ryžu, ale porcia tak pre dieťa.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Určite nie na prípravu pre dve dospelé osoby. Čo chválim je priehľadný ukazovateľ vody na spodnom diely. Vidím koľko vody mám a môžem podľa potreby doliať. Nechýba časovač a automatické vypnutie po dokončení. Čo sa týka varenia, výborné sú zemiaky, zelenina a kuracie, občas losos. Tieto jedlá robíme veľmi často a práve na ne je hrniec vhodný. Celé kura už nemá tú chrumkavú kôrku, ale dá sa zvyknúť aj na také jedlá. Ide tu v prvom rade o používanie na prípravu zdravých jedál, bez tuku a pre zachovanie výživných látok pri zelenine.

Ak by som to mala zhrnúť, tak ide o veľmi jednoduchý parný hrniec so základnými funkciami a rýchlou obsluhou. Výhodou je, že ak ho nepoužívate, dá sa jednoducho rozložiť a uskladniť.

Zhrnutie plusov a mínusov

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie a overený výrobca
+ Jednoduché ovládanie
+ Možnosť kontroly hladiny vody (jednoduchý ukazovateľ hladiny vody)
+ Kvalitné pripravená zelenina so zachovaním chuti a výživných látok
+ Cena

thumb_down

- Nádoba alebo skôr miska na ryžu je malá (porcia pre jednu osobu)
- Nádoby sú plastové

S parným hrncom TefalVC140131 som spokojná. Cena bola priaznivá a účel hrniec spĺňa. Kladne hodnotím kvalitu pripravenej zeleniny a celkovo jedla, ako aj veľmi jednoduché ovládanie. Mínusom je malá nádoba na ryžu, tá je tak pre jednu osobu, ale nie je problém používať inú. Nádoby sú plastové a nie sklenené, čo môže spôsobiť, že časom nebudú už také pekné alebo na nich budú mikroškrabance. Zatiaľ som však nič také neznamenala. Tento parný hrniec je vo výbornom pomere výkon, funkčnosť a dostupná cena. Odporúčam ho nenáročným úžívateľom.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Tefal VC 140131

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HD 9140

Pridať komentár