Delimano FiveStar Legend panvica – recenzia, skúsenosti

Odolný a nepriľnavý povrch
Atraktívny dizajn v červenej farbe
Vhodná pre varenie väčších porcií
Širší priemer pre ideálne rozloženie tepla
Šikmé okraje pre ľahšie prehadzovanie surovín

Hodnotenie:
(79.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Panvica FiveStar Legend s priemerom 24 cm je pomocníkom, po ktorom v kuchyni siahnete takmer každý deň. Tomu boli prispôsobené aj materiály, z ktorých je panvica vyrobená. Tie sú odolné a trvácne, aby panvica každodenný nápor používania zvládla. Navyše sa pýši extrémne nepriľnavým povrchom, vďaka ktorému môžete variť aj bez použitia oleja. Panvica je hlbšia, uvaríte v nej väčšie porcie a má zošikmené okraje pre ľahšie prehadzovanie a obracanie surovín.

Máte záujem o panvicu Delimano FiveStar Legend? Nájdete ju v ✅  e-shope delimano.sk.

Odolnosť a každodenné využitie

Panvica patrí k najpoužívanejším riadom v kuchyni, po ktorom siahnete takmer každý deň, preto nechýba ani v línii FiveStar Legend od Delimano. Panvica má priemer 24 cm a bola vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, ktoré zvládnu každodenné používanie. Bonusom je atraktívny dizajn a povrch panvice vylepšený o čiastočky striebra a diamantov, vďaka ktorým je extrémne odolný, trvácny a nepriľnavý.

Delimano Panvica FiveStar Legend recenzia

Uľahčené prehadzovanie surovín

Panvica Delimano FiveStar Legend s priemerom 24 cm je skvelá na smaženie vajíčok. Dokáže toho však oveľa viac a okrem prípravy praženice sa hodí aj na smaženie špargle, kukuričných kláskov alebo na prípravu stejkov, rýb, kuracích filet či plátkov slaniny a podobne. Panvica má o niečo väčšiu hĺbku, preto sú aj samotné porcie väčšie. Pripravíte na nej dve až tri porcie v závislosti od použitých surovín. Pre ľahšie prehadzovanie a obracanie surovín výrobca zošikmil okraje.

Ideálne rozloženie tepla

Širší priemer panvice umožňuje efektívne použitie na stredne veľkých varných doskách. Použiť ju môžete na všetkých typoch sporákov, pričom vďaka rozmeru panvice i použitým materiálom dochádza k lepšiemu rozloženiu tepla. Pokrm sa tak pripravuje rýchlejšie, čo sa odzrkadlí na ušetrených energiách. V panvici bez problémov uvaríte väčšie porcie jedál, navyše sa s ňou jednoducho a pohodlne manipuluje.

Panvica Delimano FiveStar Legend recenzia

Extrémna nepriľnavosť a ľahké čistenie

Vďaka nelepivej povrchovej úprave sa nemusíte obávať prihárania. Nepriľnavý povrch Quantanium zaručuje, že na panvici pripravíte dokonalú praženicu, vláčne palacinky, zdravé ázijské jedlá plné čerstvých ingrediencií, lahodné ryby, krehké kuracie mäsko alebo čokoľvek iné, na čo máte práve chuť. Variť môžete s menším množstvom oleja alebo ho dokonca nemusíte použiť vôbec. Panvica sa jednoducho čistí bez zdĺhavého drhnutia.

Skúsenosti a recenzie spotrebiteľov

Panvica Delimano FiveStar Legend sa teší obľube vďaka svojmu všestrannému využitiu. Gazdinky sú s ňou spokojné najmä preto, že sa na jej povrch nič nelepí a pri varení nie je nutné používať množstvo oleja. Spotrebiteľky túto panvicu odporúčajú aj ostatným. S negatívnou reakciou na panvicu sme sa nestretli, nám však prekážalo, že rukoväť nie je odnímateľná.

Recenzie a skúsenosti s panvicou Delimano FiveStar Legend

Záverečné hodnotenie

Panvica s priemerom 24 cm od Delimano je univerzálnym pomocníkom v kuchyni, ktorého využijete každý deň. Je ako stvorená na prípravu praženice, palaciniek, kuracích filet, rýb, stejkov a mnohých ďalších pokrmov. Jej väčšia hĺbka dovoľuje pripravovať porcie pre dve až tri osoby, čím si ušetríte čas, ak varíte pre zvyšných členov domácnosti. Panvica má šikmé okraje, čím je uľahčené prehadzovanie a obracanie surovín. Samozrejmosťou je nepriľnavý povrch, ideálne rozloženie tepla aj odolnosť voči poškriabaniu.

Pozitíva

Odolný a nepriľnavý povrch
Atraktívny dizajn v červenej farbe
Vhodná pre varenie väčších porcií
Širší priemer pre ideálne rozloženie tepla
Šikmé okraje pre ľahšie prehadzovanie surovín

Negatíva

Rukoväť panvice nie je odnímateľná


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 28.10.2020
Najlepšie panvice 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie panvice 2022 – recenzie, test, porovnanie

Či kuchár alebo kuchárka, každému vyhovuje iný druh panvice. Niekto má rád plytké, iný hlboké. Niekto má rád keramické a ďalší zase používa takmer na všetko grilovacie. Nebudeme vás presviedčať o tom, ktorú panvicu máte používať. Ponúkame vám iba zoznam najlepších panvíc vo viacerých kategóriách. Pozreli sme si redakčné testy panvíc, užívateľské recenzie a hodnotenia a zostavili sme... Prečítať článok


Komentáre

05/02/2023 13:06
Angelika

Ja mám ten istý problém, mám nízku panvicu na palacinky (stone legend - delimano) stred je vyšší ako okraje, upiecť na nej palacinky je hotové umenie.

09/01/2022 09:02
Katarina

Neodporúčam delimano. Povrch je po roku používania doškriabaný. A to ju nepoužívame denne. Stred panvice je vyšší ako okraje, olej stecie na okraj a v strede sa jedlo páli. Nekupujte ju!

Pridať komentár