ETA 1134 Calderon recenzia

ETA 1134 Calderon recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Parný hrniec s tromi parnými nádobami, ktorý je veľmi vhodný pre zdravý spôsob varenia a tepelnej prípravy jedál. Oproti bežným parným hrncom ušetrí pri varení až 50%...

od 65 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Parný hrniec Tefal 1134 Calderon som si kúpila hlavne kvôli príprave zdravšieho jedla. Kvôli zdravotným problémom som musela zmeniť spôsob stravovania. Varím pre celú rodinu a veľkosťou nám vyhovoval tento hrniec. Zmestí sa do neho komplet celý obed.

Vzhľadovo je tento model veľmi pekný a rozmerovo mu na pracovnej doske alebo linke miesto nájdem. Mne sa najviac páči jednoduchá obsluha. Nechcem tráviť čas maturovaním a dlhým nastavovaním. Práve preto som hľadala niečo s čo najjednoduchšou obsluhou. Tento zapnem, vyberiem si dĺžku pre potraviny, ktoré pripravujem pomocou časovača a viac sa nestarám. Voda sa dá doliať aj počas varenia a ukazovateľ je jasný, takže stále vidím koľko vody vnútri je. Asi takým najväčším mínusom je, že časovač sa nedá vypnúť pokiaľ už je zapnutý. Jediným riešením je vytiahnuť šnúru zo zásuvky, čo dvakrát neodporúčam ale stalo sa mi a riešila som to tak. Nádoby sú dostatočne veľké, takže nie je problém urobiť obed aj pre viac osôb. Zvykla som si už pripraviť zemiaky v šupke a vajíčka týmto spôsobom na šalát.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Menšie mínus je, že na vajíčka je tam iba päť miest do ktorých sa dávajú(priehlbinky na vloženie vajíčka). Hrniec dosť parí, čoho som sa najprv zľakla, ale tak tento hrniec pracuje pomocou pary a na to si treba zvyknúť. Je dobré mať pri tom otvorený vetrák v kuchyni. Nie je to nič hrozné a závisí to od veľkosti kuchyne. Máme priestorovo menšiu, ale myslím si, že vo veľkej priestrannej kuchyni s tým problém nebude.

Čo sa týka pripraveného jedla, musím pochváliť, je výborné. Treba si dať pozor na to, aby potraviny boli s rovnakou dobou prípravy v jednej nádobe. Aspoň ja to tak robím, že mäso zvlášť aj prílohu a zeleninu. Každá časť tak pripravuje potravinu a zachováva aj jej špecifickú vôňu a chyť. Tiež je dobré dať potravinu, ktorá ma najdlhšiu dobu prípravy dole. Zelenine stačí naozaj málo a mrkva má veľmi peknú farbu po úprave. Je to zdravé a je to chutné. Korenie dávam až po úprave, pretože veľmi nekorením a nesolím a aj keď som skúsila vopred okoreniť, zdá sa mi to lepšie až na koniec. Maximálna doba varenia je 30 minút, ale pre hydinu a ryby to bohato stačí.

Počas varenia nemusím nič odkrývať ako pri hrncoch, lebo vizuálne stále vidím do nádob v akom štádiu je jedlo. Neviem, čo by som mala tomuto hrncu vytknúť. Mne vyhovuje a som spokojná.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Pekný moderný dizajn
+ Prehľad pri varení (prehľadné nádoby)
+ Kontrola stavu vody a jednoduché doplnenie aj počas varenia
+ Jednoduché ovládanie
+ Protišmykové nožičky
+ Miska na ryžu
+ Dobrý pomer výkon a cena

thumb_down

- Tvorba pary v menšej kuchyni je viditeľná
- Nedá sa vypnúť časovač (keď je nastavený musí prejsť)

S výrobkom som spokojná a odporúčam ho niekomu, kto chce rýchlo zdravo variť a nepotrebuje veľa funkcií a zdĺhavé nastavovanie.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu ETA 1134 Calderon

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HD 9140

Pridať komentár