Tefal VC 3008 recenzia

Tefal VC 3008 recenzia a skúsenosti

Parný hrniec Tefal VC 3008 indikuje každý zo šiestich programov inou farbou svetla. Ďalšou funkciou je rozmrazovanie a automatická Keep warm pre udržiavanie teploty....

od 69.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Parný hrniec od značky Tefal som si kúpila preto, lebo som chcela popracovať na svojom stravovaní a trochu schudnúť. Na začiatku mi jedlo prišlo veľmi fádne a nevýrazné, nedostatok chuti som maskovala soľou a korením. Postupne si však telo zvyklo na novú prirodzenú chuť potravín a tak som prísun korenín úspešne eliminovala.

Tento model som si kúpila najmä preto, lebo bol dobre hodnotený na internete. A vôbec to neľutujem, zatiaľ ma nesklamal.

Obchody, kde kúpite online:

Zistiť cenu v porovnávači heuréka Porovnať ceny heureka.sk
AndreaShop.sk 69.9 €
71.59 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 76.9 €
114.9 €
Do obchodu Hej.sk
Alza.sk 77.9 €
109.9 €
Do obchodu Alza.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

3 veľké nádoby

Parný hrniec človek nekupuje príliš často a tak som si vybrala väčší model, ktorý využijem nielen s priateľom, ale aj s budúcimi potomkami. Preto som od začiatku pokukávala po spotrebiči s troma priehradkami. Momentálne jeho potenciál využívam možno na 50 %, ale aj to mi ušetrí kopec času. V jednom hrnci totiž pripravím nielen hlavný chod, ale aj prílohu. Súčasťou balenia je praktická miska na ryžu a stojan na vajcia.

6 programov

Nikdy som nebola veľkým nadšencom varenia, v tomto hrnci sa však jedlo nedá nijako pokaziť a preto je vhodný aj pre kuchárske antitalenty. Jeho obsluhu uľahčujú aj prednastavené programy, vďaka ktorým si pripravíte chutnú rybu, mäso či zeleninu so všetkými živinami. Parný hrniec je vhodný pre každého milovníka zdravej výživy, pretože v jedle uchová vitamíny, minerály aj stopové prvky.

Páči sa mi, že vodu môžem dolievať aj počas chodu spotrebiča a nemusím ho odpájať zo siete. Parný hrniec je ľahký a má príjemný dizajn. Mohol by však mať trochu dlhší kábel. 

thumb_up

+ 3 poschodia
+ funkcia na udržiavanie teploty jedla
+ zdravé jedlo plné živín
+ jednoduchá obsluha
+ prednastavené programy

thumb_down

- zišlo by sa pribaliť viac receptov pre začiatočníkov

Vývoj ceny produktu Tefal VC 3008

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tefal VC 3008

Pridať komentár