ETA 0134 Steampot

Parný hrniec ETA 0134 Steampot

Parný hrniec ETA Steampot 0134 s príkonom 1000 W je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov zdravého varenia aj pre tých, ktorí chcú variť diétne. Príprava v parnom hrnci...

od 44.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Parný hrniec ETA Steampot 0134 s príkonom 1000 W je skvelou voľbou pre všetkých milovníkov zdravého varenia aj pre tých, ktorí chcú variť diétne. Príprava v parnom hrnci je navyše rýchla a jednoduchá. Pri tejto príprave jedál si potraviny uchovávajú svoju prirodzenú chuť a nestrácajú vitamíny. Väčšie rozmery parného hrnca Eta Steampot umožňujú pripraviť jedlo pre celú rodinu. Prístroj navyše doplní vašu kuchyňu svojim príjemným moderným dizajnom.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Nádoby parného hrnca

Hrniec je vybavený tromi transparentnými nádobami na varenie s celkovou kapacitou 12,25 litrov a miskou na varenie ryže s objemom 1,5 litra. Pre varenie vajec môžete využiť 6 špeciálnych priehlbín v nádobe, do ktorých možno vajcia umiestniť.
Hrniec sa veľmi jednoducho ovláda pomocou 75 minútového časového spínača, na ktorom si nastavíte potrebný čas. Svetelná kontrolka signalizuje, že je hrniec v prevádzke. Po uplynutí nastaveného času vás na koniec varenie upozorní zvuková signalizácia a varenie sa ukončí.

Bezpečné doplňovanie vody i počas varenia

Na boku nádoby je umiestnený dobre viditeľný ukazovateľ hladiny vody. Vďaka nemu ľahko spoznáte, kedy je potrebné doplniť vodu do nádoby. Vodu jednoducho a pohodlne doplníte cez plniace otvory v držadlách odkvapovej misky a nie je tak potrebné zdvíhať varné misy. Maximálne naplnená nádoba na vodu umožní vývin pary na 60 minút varenia.

Jednoduchá manipulácia a údržba

Údržba hrnca je jednoduchá, varné misy možno umývať v umývačke riadu. Pre pohodlné uskladnenie možno prívodný kábel navinúť do priestoru v základni hrnca. Proti popáleniu vás ochráni tepelne odizolované madlá a protišmykové nožičky zaistia stabilitu hrnca na podložke. Tepelná poistka ochráni hrniec proti prehriatiu.

Parametre

Ďalšie parametre
Časovač/minútka mechanické minútky
Displej bez displeja
Objem parného hrnca 12.25 l
Počet varných nádob 3
Príkon 1000 W
Varenie ryže Áno
Držiak na varenie vajec Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 35.0 cm
Výška výrobku 41.0 cm
Hĺbka výrobku 26.5 cm
Hmotnosť výrobku 2.5 kg
Šírka balenia 39.0 cm
Výška balenia 21.0 cm
Hĺbka balenia 29.5 cm
Váha Balenia 3.2 kg

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu ETA 0134 Steampot

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ETA 1134 Calderon

Pridať komentár