ETA 1134 Calderon

Parný hrniec ETA 1134 Calderon

Parný hrniec s tromi parnými nádobami, ktorý je veľmi vhodný pre zdravý spôsob varenia a tepelnej prípravy jedál. Oproti bežným parným hrncom ušetrí pri varení až 50%...

od 65 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Parný hrniec s tromi parnými nádobami, ktorý je veľmi vhodný pre zdravý spôsob varenia a tepelnej prípravy jedál. Oproti bežným parným hrncom ušetrí pri varení až 50% vášho času a zároveň zachová dôležité živiny a vitamíny.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Vďaka svojej unikátnej vertikálnej konštrukcií zásobníka na vodu vie vytvoriť dokonalú paru už za 30 sekúnd. Tým sa ohrieva iba malé množstvo vody a para vzniká niekoľkonásobne rýchlejšie a vo veľkom množstve. To urýchli prípravu pokrmov a nezamení prirodzenú chuť potravín. Uvaríte v ňom ľahko ryžu alebo vajce na mnoho spôsobov.

S ukazovateľom vody vždy viete, kedy je nutné vodu doplniť cez praktický otvor vo veku. Hrniec disponuje odkvapovou miskou pre bezpečné zachytenie skondenzovanej pary, 30 minútovým časovým spínačom, svetelnou kontrolkou prevádzky a tiež ukazovateľom hladiny vody (max. 2l).

Nadštandardná rýchlosť varenia, výkon, zdravý spôsob varenia a moderný dizajn, to je parný hrniec Calderon, na ktorý ETA poskytuje predĺženú zárukou 3 roky na povrch.

Parametre

Ďalšie parametre
Časovač/minútka mechanické minútky
Displej bez displeja
Objem parného hrnca 9 l
Počet varných nádob 3
Príkon 1800 W
Varenie ryže Áno
Držiak na varenie vajec Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 32.0 cm
Výška výrobku 36.0 cm
Hĺbka výrobku 24.0 cm
Hmotnosť výrobku 2.8 kg
Šírka balenia 41.5 cm
Výška balenia 26.5 cm
Hĺbka balenia 28.5 cm
Váha Balenia 3.8 kg

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu ETA 1134 Calderon

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ETA 0134 Steampot

Pridať komentár