Tefal VC 140131

Parný hrniec Tefal VC 140131

Pretože na zdraví nám záleží! Zabudnite na to, že by ste pri príprave jedla pre svoju rodinu zabíjali všetky vitamíny, minerály či stopové prípravky nevhodným spôsobom...

od 29.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Pretože na zdraví nám záleží! Zabudnite na to, že by ste pri príprave jedla pre svoju rodinu zabíjali všetky vitamíny, minerály či stopové prípravky nevhodným spôsobom prípravy. S parným hrncom Tefal VC140131 v elegantnom čiernom prevedení bude jedlo pripravené šetrne a len na vodnej pare.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Všetko, čo potrebujete k zdravému vareniu

S príkonom 900 W je parný hrniec Tefal silným bojovníkom za zdravú výživu. Má zabudovaný mechanický časovač, takže každé jedlo bude pripravené presne podľa svojich špecifických potrieb a vďaka automatickému vypnutiu po dokončenom varenia vyrieši stráženie jedla za vás. Nastaviť si môžete 60 minút autonómie a v priebehu varenia je možné kedykoľvek doplniť potrebnú vodu Hladinu vody možno ľahko skontrolovať.

Všetko jedlo pripravíte naraz

Už nebudete potrebovať 3 alebo viac hrncov pre kompletný obed či večeru pre celú rodinu, všetko totiž zvládnete v parnom hrnci Tefal naraz. Jeho kapacita je až 6 l a vďaka odnímateľným mriežkam môžete jednotlivé ingrediencie pripravovať nad sebou. Vo výbave nájdete aj 2 misky na zeleninu, ryby a mäso a tiež misku na ryžu. Skladovanie bude vďaka systému pre ľahké uskladnenie hračkou.

Varenie v pare je považované za jedno z najzdravších spôsobov prípravy jedla. Ovocie ani zelenina, ale aj mäso nestráca nič zo svojich vitamínov ani minerálov a výsledný pokrm je preto oveľa hodnotnejšie a lepšie stráviteľný než pri akejkoľvek inej úprave jedla. Doprajte svojej rodine aj sebe len to najlepšie a nechajte parný hrniec Tefal uvariť jedlo za vás.

Parametre

Ďalšie parametre
Časovač/minútka mechanické minútky
Displej bez displeja
Objem parného hrnca 6 l
Počet varných nádob 2
Príkon 900 W
Varenie ryže Áno
Držiak na varenie vajec Nie
 
Rozmery
Hmotnosť výrobku 1.9 kg
Šírka balenia 29.8 cm
Výška balenia 23.8 cm
Hĺbka balenia 29.8 cm
Váha Balenia 2.9 kg

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Tefal VC 140131

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Russell Hobbs 19270-56

Pridať komentár