Tefal VS 400330 recenzia

Tefal VS 400330 recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Je leto a vy nemáte chuť na ťažké vyprážané jedlá? Alebo ste fanúšikom zdravého životného štýlu a ľahké pokrmy patria k vašej obľúbenej strave? Potrebujete pomocníka, ktorý...

od 82.04 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Parný hrniec Tefal VS 400330 som si zakúpil len pred pár dňami práve na základe dobrých recenzií a neľutujem. Chcel som zmenu, čo sa týka stravovania. Plánujem prejsť od takto pripravovanej stravy až k RAW. Ale chcel som práve vďaka parnému hrncu ten prechod urobiť etapovo, aby si telo zvykalo. Čo môžem po pár dňoch používania k tomuto hrncu napísať.

Dizajnovo je tento model jeden z tých krajších, ktoré som videl a z ktorých som vyberal. Určite aj značka od výrobcu, ktorého výrobky poznám mi k rozhodnutiu dopomohla. Pekný moderný dizajn a jednoduché ovládanie sú plusmi. Veľkosťou mi vyhovuje a páči sa mi aj oválnejší tvar. Nechcel som vyslovene kruhové misy.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Funkčne mi nič nechýba a najčastejšie využívam odložený štart a udržiavanie teploty. Pochváliť musím aj funkciu auto-stop, lebo nie všetky parné hrnce ju majú. Objem nádob je pre mňa dostatočný. Chýba miska na ryžu. V balení sú však štyri sklenené poháre na dezerty, ktoré sadajú použiť aj na ryžu. Teplota na najvyššie položenej nádobe je miernejšia a preto je vhodné tam dávať to, čo potrebuje najnižší čas na prípravu. Celkove je však rýchlosť a kvalita prípravy jedla veľmi dobrá. Kladne hodnotím nielen chute, ale aj farbu zeleniny a tiež, že sa vône z jednotlivých nádob pri varení nemiešajú. Pary uniká trochu viac ako som očakával, ale nie je to zase nič hrozne. Ako najväčšie mínus vidím spôsob naplnenia vody a to, že sa počas varenia nedá jednoducho doliať. Pri naplnení celého zásobníka však voda vydrží skoro hodinu.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Pekný moderný dizajn
+ Digitálny displej a ľahké ovládanie
+ Rýchla príprava jedla (chutná zelenina so zachovaním výživných látok)
+ Funkcie (odložený štart, auto-stop, udržiavanie teploty)
+ Funkcia Vitamín +
+ Pomer výkon, funkcie a cena

thumb_down

- Miska na ryžu
- Nedá sa dolievať voda počas varenia

Za krátky čas používania som s pripraveným jedlom veľmi spokojný a k hrncu nemám väčšie výhrady. Nádoby sú plastové, ale to sú skoro pri všetkých modeloch. Sklenené by boli určite krajšie, ale zase aj oveľa ťažšie. Osobne si myslím, že to má aj svoj význam, že sú plastové.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Tefal VS 400330

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tefal VC 3008

Pridať komentár