Tefal VS 400330

Parný hrniec Tefal VS 400330

Je leto a vy nemáte chuť na ťažké vyprážané jedlá? Alebo ste fanúšikom zdravého životného štýlu a ľahké pokrmy patria k vašej obľúbenej strave? Potrebujete pomocníka, ktorý...

od 82.04 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Je leto a vy nemáte chuť na ťažké vyprážané jedlá? Alebo ste fanúšikom zdravého životného štýlu a ľahké pokrmy patria k vašej obľúbenej strave? Potrebujete pomocníka, ktorý vám umožní pripraviť všetko v jednom procese a bez následného prácneho umývania špinavého riadu? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, je tu pre vás parný hrniec Tefal VS400330 s príkonom 2000W!

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na parné hrnce a redakčný výber najlepšie parné hrnce

Šéfkuchár, čo šetrí miestom!

V jednom jedinom kroku dokáže parný hrniec Tefal VS400330 spracovať až tri vrstvy mäsa k čomu využíva patentovanú funkcií Vitamín + pre maximálne zachovanie živín obsiahnutých vo vašom pokrme. Vďaka ultrakompaktnému dizajnu zaberá parný hrniec Tefal VS400330 len nevyhnutné minimum z vášho kuchynského úložného priestoru a keď vezmeme do úvahy aj množstvo rôznych hrncov, ktoré nahrádza a vy ich tak môžete vyradiť z vášho kuchynského arzenálu, môžeme dokonca povedať, že vo vašej kuchyni nový úložný priestor vytvára!

Servírujte presne podľa plánu!

Už sa nemusíte zamýšľať a zložito kalkulovať, kedy je potrebné, aby ste sa príprave jednotlivých chodov vášho menu začali venovať. Vďaka digitálnemu časovaču na 60 minút s funkciou odloženého štartu veľmi jednoducho nastavíte dobu trvania prípravy a spoľahnete sa na schopnosti svojho parného hrnca. Vy sa tak môžete venovať príjemnejším činnostiam a kedykoľvek len skontrolovať priebeh procesu prípravy na digitálnom displeji.

A ak sa náhodou hostia oneskoria, jednoducho udržíte pokrm teplý a pripravený na servírovanie vďaka funkcii keep warm. Funkcia auto-stop zase automaticky plne zastaví proces prípravy jedla presne v nadstavenom čase, čím zabráni prevareniu a strate hodnotných živín.

Ak je libo sladké alebo slané?

Či sa rozhodnete pohostiť seba a svojich blízkych šťavnatým mäskom, ľahkými rybími pokrmami či vegetariánskymi jedlami z ryže, zeleniny či zemiakov, všetkým bude ako sladká bodka iste rovnako chutiť tiež puding, suflé či iný dezert, ktorý v parnom hrnici Tefal VS400330 pripravíte v štyroch pohárikoch so silikónovými viečkami, ktoré tvoria príslušenstvo prístroja. Inšpirujte sa a začnite tvoriť širokú škálu delikates aj vďaka obsiahnutej knihe s overenými recepty!

Parametre

Ďalšie parametre
Časovač/minútka digitálne minútky
Displej digitálny
Počet varných nádob 3
Príkon 2000 W
Varenie ryže Áno
Držiak na varenie vajec Nie
 
Rozmery
Hmotnosť výrobku 3.1 kg
Šírka balenia 35.4 cm
Výška balenia 31.6 cm
Hĺbka balenia 31.6 cm
Váha Balenia 4.3 kg

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Tefal VS 400330

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Parné hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tefal VS 400330

Pridať komentár