KRUPS GVX 242 recenzia

KRUPS GVX 242  recenzia a skúsenosti

Elegantný mlynček na kávu Krups GVX242 ponúka 17 jemností mletia až 225 g kávových zŕn. Mlynček je vybavený mlynskými kameňmi , ktoré dokážu zomlieť kávu podľa vašich...

od 52.5 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Výrobca Krups má v portfóliu okrem kvalitných kávovarov aj elektrické mlynčeky na kávu. Model Krups GVX 242 patrí medzi jeden z najobľúbenejších modelov vďaka výbornému pomeru výkon, kvalita a cena. V čom je lepší alebo horší, ako iné mlynčeky na kávu?

Elegantný dizajn a veľkosť zásobníka

Za dizajn sa výrobca hanbiť rozhodne nemusí. Tento mlynček ma odstal svojím elegantným dizajnom v kombinácií lesklého plastu a nerezu. Oblé tvary dodávajú celkovému dizajnu ten správny nádych elegancie. Po umiestnení mlynčeka na kuchynskú linku som na ňom chvíľu kochala pohľadom.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na mlynčeky na kávu a redakčný výber najlepšie mlynčeky na kávu

Veľmi kvalitné spracovanie a príjemný dizajn, ktorý zapadne do každej modernej kuchyne. Nesklamal ma ani objem zásobníka, do ktorého vojde 225 gramov kávových zŕn. Za dizajn a veľkosť má u mňa tento mlynček pochvalu.

Výkon a kvalita zomletej kávy

Na mlynček sa však nebudem iba pozerať a dôležitý je jeho výkon a hlavne kvalita zomletej kávy. Pripravujem klasickú zalievanú kávu a espresso a preto je u mňa dôležité mať kávu jemne a veľmi jemne zomletú. Do zásobníka, ktorý má mierku pre maximálne množstvo kávy som nasypala odporučenú dávku kávových zŕn. Ovládanie je jednoduché otočným regulátorom nastavíte úroveň jemnosti zomletia a počet šálok kávy. Na prednej strane je podsvietené tlačidlo pre zapnutie a vypnutie. Takéto jednoduché ovládanie sa mi veľmi páči a veľmi rýchlo sa dostanete k samotnému zomletiu kávy.

Výhody a nevýhody

thumb_up

Príjemný dizajn
Kvalitné spracovanie
Rýchle mletie
Veľký zásobník
Možnosť nastavenia jemnosti aj počtu šálok káv

thumb_down

Trochu vyššia hlučnosť

Pohľad na záver

Tento model je veľmi dobrým mlynčekom a svoj účel spĺňa. Mne sa páčil jeho dizajn a jednoduché ovládanie a spokojná som aj s kvalitou kávy. Je vhodná na espresso a dá sa použiť aj na zalievanú kávu s namletím na jemno. Samozrejme, že každý je zvyknutý na inú hrúbku kávy a to čo je niekomu dosť jemné môže pre niekoho byť stále ešte hrubé. Preto hodnotiť pocitovo jemnosť kávy je u každého na inej rovine. Medzi mlynčekmi v tejto cenovej hladine však patrí tento model medzi tie najlepšie, čo sa týka pomeru výkon, kvalita zomletia a cena. Preto ho odporúčam každému, kto hľadá kvalitný mlynček na kávu za rozumnú cenu.

Zoznam článkov

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Bez kávy si neviete predstaviť svoj deň? Potom určite viete, že najlepšie chutí tento nápoj z čerstvo namletej kávy. Vybrať si môžete z rôznych spôsobov prípravy, také espresso, french press či turecká káva potrebujú rôznu hrúbku mletia. Kávičkári, ktorí to myslia so svojou vášňou... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu KRUPS GVX 242

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mlynčeky na kávu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

08/05/2019 08:46
Jaroslav
Hodnotenie

Po cca 4 ročnom používaní sa poškodil vypínač = mikrospinac. Nedá sa zapnúť. Netuším ci existuje servis a je možné vypínač vymeniť. Ak nie môžem mlynček (vtedy za 80€) vyhodiť a kúpiť si nový. Inak mlynček super.

thumb_up

Užívateľský prijemny

thumb_down

Poškodil sa vypínač.

11/12/2016 15:43
Stanislav
Hodnotenie

Po dvoj ročnej prevádzke nie je OK

thumb_up

mlel velmi dobre 2 roky

thumb_down

po 2 ročnej prevádzke -v domácnosti sa začal zasekávať a ako by sa nemohol rozbehnúť ,nepomáha ani čistenie

Pridať komentár