KRUPS GVX 242

Mlynček na kávu KRUPS GVX 242

Elegantný mlynček na kávu Krups GVX242 ponúka 17 jemností mletia až 225 g kávových zŕn. Mlynček je vybavený mlynskými kameňmi , ktoré dokážu zomlieť kávu podľa vašich...

od 52.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Elegantný mlynček na kávu Krups GVX242 ponúka 17 jemností mletia až 225 g kávových zŕn. Mlynček je vybavený mlynskými kameňmi, ktoré dokážu zomlieť kávu podľa vašich predstáv. Kamene sú odnímateľné a súčasťou balenia je aj kefka pre ich jednoduché čistenie. Ďalej sa mlynček pýši funkciou ochrany proti pripáleniu zŕn.

Mlynček na kávu Krups GVX242 ponúka možnosť nastavenia pomletej kávy na 2 až 12 šálok kávy. Pomletú kávu pojme veľkokapacitné priehľadná nádobka s ochranným viečkom. O činnosti vás informuje modrá kontrolka zapnuté/vypnuté.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na mlynčeky na kávu a redakčný výber najlepšie mlynčeky na kávu

Mlynček na kávu Krups GVX 242 vám umožní vybrať si zo 17 možností nastavenia jemnosti mletia, vďaka čomu si môžete dopriať kávu presne podľa svojich predstáv. Zásobník pojme až 225 g kávových zŕn, pričom si môžete zvoliť množstvo namletej kávy od 2 do 12 šálok. Mlynček disponuje tiež ochranou proti pripáleniu zŕn, veľkokapacitnou priehľadnou nádobou na namletú kávu s ochranným vekom a modrým kontrolným svetlom, ktoré vám napovie, či je prístroj zapnutý alebo vypnutý. Mlynček sa veľmi jednoducho čistí, mlynské kamene sú odnímateľné a v balení nájdete aj špeciálnu kefku na ich čistenie.V neposlednom rade tento mlynček vyniká zaujímavým a praktickým dizajnom, ktorý kombinuje antikorovú oceľ s čiernym plastom.

Parametre

Ďalšie parametre
Typ kávomlynčeku s mlecími kameňmi
Nastavenie jemnosti mletia Áno
Obsah zásobníku nepomletej kávy na 225 g kávových zŕn
Príkon kávomlynčeka 110 W
 
Rozmery
Šírka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hĺbka výrobku 26.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.3 kg
Šírka balenia 16.0 cm
Výška balenia 20.0 cm
Hĺbka balenia 39.0 cm
Váha Balenia 2.0 kg

Zoznam článkov

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Bez kávy si neviete predstaviť svoj deň? Potom určite viete, že najlepšie chutí tento nápoj z čerstvo namletej kávy. Vybrať si môžete z rôznych spôsobov prípravy, také espresso, french press či turecká káva potrebujú rôznu hrúbku mletia. Kávičkári, ktorí to myslia so svojou vášňou... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu KRUPS GVX 242

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mlynčeky na kávu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

08/05/2019 08:46
Jaroslav
Hodnotenie

Po cca 4 ročnom používaní sa poškodil vypínač = mikrospinac. Nedá sa zapnúť. Netuším ci existuje servis a je možné vypínač vymeniť. Ak nie môžem mlynček (vtedy za 80€) vyhodiť a kúpiť si nový. Inak mlynček super.

thumb_up

Užívateľský prijemny

thumb_down

Poškodil sa vypínač.

11/12/2016 15:43
Stanislav
Hodnotenie

Po dvoj ročnej prevádzke nie je OK

thumb_up

mlel velmi dobre 2 roky

thumb_down

po 2 ročnej prevádzke -v domácnosti sa začal zasekávať a ako by sa nemohol rozbehnúť ,nepomáha ani čistenie

Pridať komentár