Bosch MKM 6003

Mlynček na kávu Bosch MKM 6003

Kávomlynček Bosch MKM6003 - Nadovšetko milujete nerušené posedenie s hrnčekom vašej obľúbenej kávy, tú nevšedný vôňu a chuť? Tak prečo svoj zážitok ešte neumocnit a nevychutnať...

od 14.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kávomlynček Bosch MKM6003 - Nadovšetko milujete nerušené posedenie s hrnčekom vašej obľúbenej kávy, tú nevšedný vôňu a chuť? Tak prečo svoj zážitok ešte neumocnit a nevychutnať si doma kávu čerstvo zomletú? S kávomlynčekom Bosch MKM6003 to hravo dokáže každý! Aj vy môžete mať čerstvú kávu, kedykoľvek na ňu dostanete chuť a nemusíte pritom opúšťať pohodlie vášho domova.

 

Praktický a skladný, presne stvorený pre vás!

Spoločnosť Bosch vám spolu s kávomlynčekom MKM6003 ponúka nielen kvalitne namletú kávu, ale tiež veľmi kompaktný a skladný prístroj za skvelú cenu. Vďaka malým rozmerom si budete môcť prístroj ponechať na kuchynskej linke a pripraviť si čerstvú kávu bez akéhokoľvek zdržiavania. Navyše disponuje veľkou radom funkcií, ktoré vám prácu ešte uľahčí!

 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na mlynčeky na kávu a redakčný výber najlepšie mlynčeky na kávu

Užite si tú najlepšiu kávu

Kvalitne a rovnomerne namletú kávu zaručuje špeciálny sekací nôž trieštivého typu, ktorý je rovnako ako miešacia misa, vyrobený z ušľachtilej ocele. Kvalitný materiál tiež sľubuje dlhú životnosť. Maximálna kapacita zásobníka je 75 g kávových zŕn, čo je dostatok hneď na niekoľko šálok tej najlepšej kávy. Ľahko tak pripravíte ideálne množstvo kávy aj pre vašu návštevu. Sami si tiež určíte, ako chcete kávu namlieť. V závislosti na dĺžke mletia vytvoríte kávu ako hrubú, tak úplne jemnú.


Bezpečnosť predovšetkým!

Produkt je tiež orientovaný na vašu bezpečnosť a to tak, že zabraňuje spusteniu mletie bez nasadeného veka. Nemôže sa preto stať, že sa poraníte počas čistenia alebo plnenia zásobníka. Navyše určite oceníte aj zabudovaný bezpečnostný vypínač.

 

Urobiť si radosť je tak ľahké

Vďaka veľmi ľahkému ovládaniu sa s prístrojom naučíte pracovať za veľmi krátku dobu a príprava čerstvej kávy už pre vás nebude žiadny problém. Kávomlynček sa tiež ľahko udržuje a čistí, teda nebudete mať veľkú prácu ani s upratovaním. Príprava čerstvo namletej kávy sa tak s kávomlynčekom Bosch MKM6003 stane radosťou a vy si budete môcť v pohodlí vášho domova vychutnať ten najlepší šálku kávy.

Parametre

Ďalšie parametre
Typ kávomlynčeku s trieštivým nožom
Nastavenie jemnosti mletia Nie
Obsah zásobníku nepomletej kávy na 75 g kávových zŕn
Príkon kávomlynčeka 180 W
 
Rozmery
Šírka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hĺbka výrobku 9.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Šírka balenia 10.0 cm
Výška balenia 21.0 cm
Hĺbka balenia 10.0 cm
Váha Balenia 0.7 kg

Zoznam článkov

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Bez kávy si neviete predstaviť svoj deň? Potom určite viete, že najlepšie chutí tento nápoj z čerstvo namletej kávy. Vybrať si môžete z rôznych spôsobov prípravy, také espresso, french press či turecká káva potrebujú rôznu hrúbku mletia. Kávičkári, ktorí to myslia so svojou vášňou... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Bosch MKM 6003

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mlynčeky na kávu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

20/01/2019 22:43
Mirka
Hodnotenie

Na začiatok musím povedať že prvotný zámer a využitie tohto mlynčeka bol určený samozrejme na mletie kávy ale ako pre mamičku na materskej som ho začala využívať na mletie obilnín, orechov, olejnín, mletie ryže a iných pochutín na zahustenie do polievok pre dojčatá na výrobu kaše, a nátierok. Veľmi rada ho využívam ako viacúčelový produkt. Určite ho netreba dlho zaťažiť a dať mu pauzu pred ďalším použitím.

thumb_up

rýchly
systémom pritlačenia vrchnáčika si viete zvoliť hrubosť či jemnosť namletia
prijateľná cena

thumb_down

možné prehriatie
trošku vyššia hlučnosť

13/10/2016 09:37
Miloš
Hodnotenie

Mlynček kávu zomelie celkom slušne a pre jednu dve osoby to úplne postačuje. Nestál veľa a tak sa nesťažujem.

thumb_up

nízka cena, jednoducho sa ovláda, dobre melie

thumb_down

zrnka treba dávkovať po menšom množstve, pri dlhšom mletí sa dosť nahrieva

Pridať komentár