Mlynčeky na kávu - recenzie mlynčekov, diskusie, hodnotenia

Pripravili sme pre vás recenzie mlynčekov na kávu. Poteší nás, keď sa zapojíte do diskusie aj vy. Ak máte skúsenosť s konkrétnym modelom, pridajte kometnár alebo nám zašlite celú recenziu. Recenzie mlynčekov na kávu budeme stále rozširovať. Ak máte záujem o recenziu konkrétneho modelu, dajte nám o ňom vedieť cez kontaktný formulár na tejto stránke.

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Bez kávy si neviete predstaviť svoj deň? Potom určite viete, že najlepšie chutí tento nápoj z čerstvo namletej kávy. Vybrať si môžete z rôznych spôsobov prípravy, také espresso, french press či turecká káva potrebujú rôznu hrúbku mletia. Kávičkári, ktorí to myslia so svojou vášňou... Prečítať článok

Ako vybrať mlynček na kávu

Pred samotným výberom sa, samozrejme, musíte rozhodnúť, o aký mlynček na kávu máte záujem. Stačí vám jednoduchý mechanický alebo pre rýchle namletie elektrický mlynček?

Ryčný mlynček na kávu

Meliete kávu iba pre seba alebo pripravujete naraz viac káv v domácnosti? Kávu si zalievate alebo ju potrebujete namlieť na určitú jemnosť pre kávovar? Všetky tieto kritériá vám v konečnom dôsledku môžu pomôcť pri výbere.