Mlynčeky na kávu

Jediným spôsobom, ako dosiahnuť naozajstnú čerstvosť a nezameniteľnú arómu kávy, je mletie kávy tesne pred jej prípravou. Často túto funkciu obsahujú samotné kávovary. Ak váš kávovar nedisponuje zaudovaným mlynčekom, musíte siahnuť po samostatnom mlynčeku. Aby sme vám s výberom pomohli, pripravili sme pre vás recenzie, povovnania a testy mlynčekov na kávu. Nechýba ani návod, ako vybrať mlynček na kávu.

Ako vybrať mlynček na kávu

Pred samotným výberom sa, samozrejme, musíte rozhodnúť, o aký mlynček na kávu máte záujem. Stačí vám jednoduchý mechanický alebo pre rýchle namletie elektrický mlynček?

Ryčný mlynček na kávu

Meliete kávu iba pre seba alebo pripravujete naraz viac káv v domácnosti? Kávu si zalievate alebo ju potrebujete namlieť na určitú jemnosť pre kávovar? Všetky tieto kritériá vám v konečnom dôsledku môžu pomôcť pri výbere.

Zoznam článkov

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Ako vybrať mlynček na kávu. Bosch, Delonghi alebo Krups

Bez kávy si neviete predstaviť svoj deň? Potom určite viete, že najlepšie chutí tento nápoj z čerstvo namletej kávy. Vybrať si môžete z rôznych spôsobov prípravy, také espresso, french press či turecká káva potrebujú rôznu hrúbku mletia. Kávičkári, ktorí to myslia so svojou vášňou... Prečítať článok