Catler CG 8030

Mlynček na kávu Catler CG 8030

Automatický mlynček na kávu Catler CG 8030. Na prípravu perfektné kávy je potrebné presné množstvo čerstvo namletej kávy. Kónický mlynček využíva technológiu...

od 261 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Automatický mlynček na kávu Catler CG 8030. Na prípravu perfektné kávy je potrebné presné množstvo čerstvo namletej kávy.

Kónický mlynček využíva technológiu inteligentného dávkovania, ktoré automaticky nastavuje dávkovanie mletej kávy pri každej zmene nastavenia.
Pre rôznu metódu prípravy kávy (od espresso prístroja až po french press) vyberte požadovanú hrubosť a množstvo. Kónický mlynček sa otáča pomalšie, čím znižuje tepelný prenos medzi zrnkami kávy, a tým tiež zaistíte maximálnu chuť Vašej pripravovanej kávy.

Nastavenie hrubosti mletia vyžaduje aj správne nastavenie doby mletia, aby ste zabezpečili stále dávkovanie Vašej pripravovanej kávy. To dosiahnete prostredníctvom inteligentného dávkovania, ktoré automaticky nastaví dávku kávy podľa zvolenej hrubosti mletia a nastaveného množstva. Navyše môžete predprogramované množstvo namletej kávy upraviť podľa vlastnej potreby, a to predĺžením alebo skrátením doby mletia v 0,2s krokoch.

 

Obchody, kde kúpite online:

AndreaShop.sk 261 €
5.99 €
Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 261 € Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 261 € Do obchodu Tpd.sk
Alza.sk 261 €
289 €
Do obchodu Alza.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na mlynčeky na kávu a redakčný výber najlepšie mlynčeky na kávu

Nastaviteľná hrubosť mletia

Rôzne druhy prípravy kávy vyžadujú aj rôzne nastavenia hrubosti mletia, aby ste dosiahli maximálne arómy a chuti. Mlynček na kávu je vybavený 60 rôznymi nastaveniami hrubosti mlynčeku, z ktorých si podľa druhu pripravovanej kávy môžete vybrať to správne nastavenie.

 

Pohodlné mletie

S mlynčekom na kávu sú dodávané 2 nástavce držiaku filtra a praktická dóza na mletú kávu. Vďaka nadstavcom môžete pohodlne ovládať mlynček bez držania filtrov a do praktickej dózy s unikátnym uzáverom si môžete namlieť kávu do zásoby.

 

Zásobník na kávové zrná

450g zásobník na kávové zrná je vybavený unikátnym systémom zamykania a odomykanie, vďaka ktorému ho môžete ľahko a pohodlne vybrať a prenášať. Naviac vzduchotesné viečko umožňuje zachovať maximálnu čerstvosť kávových zŕn.

Parametre

Ďalšie parametre
Typ kávomlynčeku s mlecími kameňmi
Nastavenie jemnosti mletia Áno
Obsah zásobníku nepomletej kávy na 450 g kávových zŕn
Príkon kávomlynčeka 165 W
 
Rozmery
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 47.0 cm
Hĺbka balenia 28.0 cm
Váha Balenia 3.1 kg

Vývoj ceny produktu Catler CG 8030

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mlynčeky na kávu

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Catler CG 8030

Pridať komentár