Kärcher SE 5.100 recenzia

Kärcher SE 5.100 recenzia a skúsenosti

Tepovač Kärcher SE 5.100 k hygienickému základnému čistenie kobercových a tvrdých podlahových krytín. Použiteľný aj ako mokro/ suchý vysávač. Čistiaca kvapalina sa pod tlakom...

od 229.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Ak si potrpíte na 100% kvalitu pri vysávaní či tepovaní a zároveň sa snažíte uľahčiť si nekonečné upratovanie, tak je pre vás značka Kärcher ako stvorená. Pri výrobkoch tejto značky sme si už zvykli na výborné výsledky, ktoré so sebou ich používanie prináša. Kärcher SE 5.100 je ďalším pomocníkom do domácnosti, na ktorý si zvyknete veľmi rýchlo. A potom ho nedáte za nič.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Poradí si aj so starou špinou

Tento stroj sme si domov kúpili preto, lebo sme potrebovali prístroj na tepovanie kobercov. Nakoľko náš starý vysávač pomaly dožíval, rozhodli sme sa zainvestovať a zakúpiť multifunkčný tepovač a vysávač v jednom. Po značke Kärcher sme pokukávali už dlhšie a naši známi nám na ňu vždy dali iba pozitívne referencie. Kúpou prístroja 2 v 1 sme zároveň ušetrili priestor na skladovanie 2 rôznych spotrebičov.

Model Kärcher SE 5.100 sa nám doteraz veľmi osvedčil. Okrem výborného sacieho výkonu, ktorý si jednoducho poradí aj so zvieracími chlpmi aj mokrou špinou, sa jednoducho obsluhuje a čistí. Podľa slov predajcu čistí až do pórov, čo ocenia najmä alergici a ľudia, ktorým vadí dýchať prach.

Jeho potenciál naplno spoznáte hneď pri prvom tepovaní  - v nádržke na odpadovú vodu totiž zbadáte to množstvo špiny, ktoré ste doteraz v koberci skladovali. A to vás, podobne ako mňa, určite presvedčí, že ste si vybrali správny stroj. Ak máte doma starší koberec, ktorý ste doposiaľ pravdupovediac zanedbávali, odporúčam vám vytepovať ho aspoň 2-3x po sebe.

Pozor na prevrátenie

Aby som nepísala len o pozitívach, musím sa podeliť aj s jedným negatívnym postrehom – ak ste zvyknutý na priťahovanie vysávaču káblom, pri tomto to radšej nerobte. Nádržky s vodou pravdepodobne spôsobujú nerovnomerné rozloženie hmotnosti a náš tepovač  je náchylný na prevrátenie sa. Odhliadnuc od tejto drobnosti, ktorá sa dá vyriešiť pozornejšou manipuláciou, musím vyzdvihnúť nenáročnosť čistiaceho procesu, pri ktorom sa nijak extra nenarobíte. A odmenou za vašu snahu vám budú krásne a čisté povrchy domácnosti.

Nenáročná údržba

V zakúpenom balení prístroja by som uvítala nejaký tepovací prípravok na maximalizáciu účinku stroja a viac než 1 vrecko na prach. Ak sa chystáte tepovať aj čalúnenie, hlavicu si budete musieť taktiež dokúpiť, dostanete totiž len násadku na jeho vysávanie.

Po každom tepovaní odporúčam prístroj rozobrať a ručne vyčistiť filter, komponenty nechať vysušiť a až potom pokladať a uskladniť. Predĺžite tak životnosť svojho spotrebiča.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ účinnosť
+ dokonalé výsledky tepovania
+ jednoduchá obsluha a čistenie

thumb_down

- pozor na prevrátenie prístroja
- balenie neobsahuje hlavicu na tepovanie čalúnenia ani tepovací prípravok

Značka Kärcher dávno nie určená iba profesionálnym firmám, venujúcim sa čisteniu na zákazku. Jej výrobky sú cenovo dostupné aj  pre bežnú domácnosť. Kúpou vysávača/tepovača Kärcher SE 5.100 získate kvalitný, výkonný a najmä účinný stroj, vďaka ktorému sa zbavíte aj staršej odolnej špiny.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Kärcher SE 5.100

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ETA Manoa 1501

Pridať komentár