iRobot ROOMBA 651

Robotický vysávač iRobot ROOMBA 651

Rýchly, šikovný a výkonný. Presne to je robotický vysávač Roomba 651. Tento model vám ponúka najchytrejší systém upratovania a navigáciu iAdapt, funkciu načasovania...

od 349 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Rýchly, šikovný a výkonný. Presne to je robotický vysávač Roomba 651. Tento model vám ponúka najchytrejší systém upratovania a navigáciu iAdapt, funkciu načasovania upratovania, veľkokapacitnú batériu XLife až s 2x dlhšou životnosťou. Technická výbava robota zahŕňa modernizovaný zberný kôš.

Najchytrejší systém upratovania a navigácia iAdapt

iRobot Roomba prichádza na trh s osvedčenými systémami, ktoré robia iRobot iRobotom. Výpočet začína tým absolútne najdôležitejším - systémom iAdapt. Tento najchytrejší systém upratovania a navigácia v miestnosti od iRobot za pomoci desiatok senzorov monitoruje priestor v miestnosti 67x za sekundu a v spojení s 40 preddefinovanými pohybmi umožňuje Roombe inteligentne reagovať na aktuálne podmienky v miestnosti.

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Trojstupňový čistiaci systém

  1. Rotujúca bočná kefka

    Vďaka prítomnosti bočnej kefky dokáže Roomba efektívne čistiť aj miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta, čo je doménou systému Wall Follow.

  2. Dve proti sebe rotujúce kefy

    Robot využíva princíp dvoch proti sebe rotujúcich kief, ktoré sú umiestnené v čistiacej hlave robota. Vďaka tomuto systému Roomba veľmi efektívne zbiera prach aj veľké nečistoty z podlahy.

  3. Optimálny sací výkon

    V zbernom koši sa nachádza účinný sací motor, ktorý vysáva jemný prach a drobné nečistoty zachytené na kefách.

 

Upratovanie všetkých typov tvrdých podláh a kobercov

Roomba je robot určený pre upratovanie všetkých druhov domácich podláh ako je dlažba, linoleum, koberce alebo drevená podlaha.

Systém bočného upratovania v rohoch a pozdĺž stien Wall Follow

Systém Wall Follow zabezpečí, aby Roomba perfektne upratala pozdĺž stien, nábytku či v rohoch miestnosti.

Systém ANTITANGLE

iRobot myslí na bežnú domácnosť, a preto svoje robotické vysávače vybavil funkciou ANTITANGLE, ktorá zabráni zamotaniu a zaseknutiu sa do káblov či strapcov od koberca. Keď kefy ucítia odpor, otočia rotáciu. Týmto spôsobom sa robot z káblov uvoľní a môže pokračovať v upratovaní.

Adaptívna čistiaca hlava 2. generácie

Robotický vysávač Roomba 651 je vybavený adaptívnou čistiacou hlavou, ktorá sa dynamicky prispôsobuje upratovanému povrchu, či už ide o plávajúcu podlahu, koberce, lino alebo dlažbu.

Program SPOT Program SPOT slúži na lokálne upratovanie. Po ručnej aktivácii programu robot dôkladne uprace priestor s priemerom 1 m. Poslúži vám ako "metlička a lopatka", keď sa vám v kuchyni vysype cukor alebo vám uprace napríklad rohož na topánky.

Akustická detekcia nečistôt Systém Dirt Detect pomocou akustických senzorov detekuje nadmerne znečistené miesta, ktorým sa Roomba intenzívne venuje.
Funkcia načasovanie upratovania

Vďaka funkcii načasovania upratovania môžete zvoliť deň a čas, kedy chcete, aby robot začal upratovať. Roombe nevadí tma ani prekážky, takže vždy dôkladne uprace aj bez vašej prítomnosti. Robota si môžete nastaviť napríklad tak, aby upratoval trikrát týždenne. Robot tak týždeň čo týždeň v naplánovaný čas uprace a tým udrží stabilne čistú podlahu.

Funkcia virtuálnej steny  Roombe 651 je možné vymedziť priestor upratovania pomocou virtuálnej steny, ktorá vytvára neviditeľnú prekážku, ktorú robot neprejde. Virtuálna stena sa používa napríklad v prípade, že potrebujete upratať len určitý vyhradený priestor, prípadne keď chcete zabrániť prístroju, aby sa priblížil k elektrickým alebo káblom v počítači či krehkým predmetom.

Spoľahlivé senzory proti pádu zo schodov - Špeciálne senzory umiestnené na spodnej časti robota dokážu bezpečne rozoznať voľný priestor pod robotom, a tým úplne vylúčiť možnosť pádu zo schodov. Roomba sa zastaví, pekne otočí a pokračuje ďalej v upratovaní s pevnou pôdou pod kolieskami.

Parametre

DIZAJN
Farba čierna
Typ nádoby na prach Bezvreckové
VÝKON
Systém filtrácie HEPA Nie
Detekcia schodiska Áno
Podporované typy povrchov Koberce, plávajúca podlaha, lino, dlažba
TECHNICKÉ DETAILY
Nabíjateľný Áno
Doba chodu 90 min
Návod na použitie Áno
Čistiaca kefa Áno
Obsahuje dokovaciu stanicu Áno
Diaľkovo ovládané Áno
Plánovanie upratovania Áno
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť 3,6 kg
Priemer 33 centimeter
Výška 9,2 centimeter
ÚDAJE O BALENÍ
Návod na obsluhu Áno
Šírka balenia 12,7 centimeter
Hĺbka balenia 43,2 centimeter
Výška balenia 45,7 centimeter
Hmotnosť vrátane balenia 5,8 kg

Vývoj ceny produktu iRobot ROOMBA 651

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ETA Neptun 2404

Pridať komentár