Ecovacs DM85

Vysávač robotický Ecovacs DM85

Zabudnite na starosti s pravidelným upratovaním. Robot bude upratovať za vás. Ecovacs D85 je multifunkčný robotický vysávač, ktorý zvláda nielen vysávať, ale aj utierať podlahu...

od 18.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Zabudnite na starosti s pravidelným upratovaním. Robot bude upratovať za vás. Ecovacs D85 je multifunkčný robotický vysávač, ktorý zvláda nielen vysávať, ale aj utierať podlahu a leštiť.  Vďaka svojej prepracovanej výbave dokáže niekoľko činností naraz a tým sa stáva unikátnym robotickým vysávačom.

Dôkladné vysávanie dvoma spôsobmi s jedinečnými detailami - Dôkladné vysávanie všetkých povrchov umožní špeciálna rotačná kefa. Táto je vytvorená z veľmi jemných a kvalitných vlascov v kombinácii s pružnými gumovými lamelami. Tvar a smer oboch prvkov je dômyselne smerovaný do tvaru širokého "V", aby bola dosiahnutá vysoká miera zberu nečistôt. Zbrusu nová technológia zvyšuje rýchlosť otáčania hlavnej kefy a zaisťuje tak extra silné sania. Celý segment kefy je voľne uložený, vďaka čomu sa dokáže maximálne prispôsobiť vysávanému povrchu. Takto je potlačené nežiaduce prisávanie medzerami, ako tomu je u bežných rotačných kief. Celý systém zberu nečistôt je doplnený o veľmi dôležité dve bočné kefy. Tieto majú výpočtom nastavenú rýchlosť otáčania tak, aby nedochádzalo k odhadzovanie nečistôt, ale naopak k ich účinnému posunu do priestoru zberu hlavnej kefy. Ich činnosť je nevyhnutná pre maximálnu efektivitu upratovania tiež pozdĺž múrov.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Pre domácnosti, kde sa na povrchoch nachádza mnoho dlhých vlasov a chlpov z domácich zvierat Ecovacs skonštruoval špeciálny nástavec na priame vysávanie. Jednoduchou výmenou bez použitia nástrojov možno vymeniť rotačná kefa za toto príslušenstvo (štrbinu). Tým sa vysávanej vlasy a chlpy nasajú priamo do zásobníka na nečistoty bez toho, aby sa namotal na otáčajúce kefu. Zjednoduší sa čistenie a odpadne nutnosť častej pravidelnej údržby kefy od namotaných vlasov a chlpov. Toto príslušenstvo je jedinečné a dosahuje dobré výsledky najmä na hladkých povrchoch.

Čistenie mokrou cestou Smart Clean
Ďalším precíznym nástavcom je mopovací systém Smart Clean s integrovaným zásobníkom na vodu. Zásobník pojme 100 ml vody a kombinovaný mop z extra jemných vlákien je pripevnený iba pomocou suchého zipsu druhej generácie. Po naplnení zásobníka vodou a navlhčením mopu sa jednoducho zostavený nadstavec zacvakne na spodnú časť vysávača. Zásobník vody zaisťuje, aby bol mop vlhký po dobu okolo 30 minút. Vďaka tomuto špičkovému vybaveniu tak vysávač pri svojom pohybe súčasne stiera aj veľmi jemný prach. Zadná (biela) časť mopu sa ponecháva suchá a tým sa čistený povrch zároveň suší a leští.

intuitívna navigácia
Ecovacs DM85 má vyspelú technológiu navigácie, pri ktorej si zisťuje početnosť prekážok v miestnosti. V oblastiach s hustejším umiestnením nábytkov a prekážok volia kratšie pohyby s častou zmenou smeru, zatiaľ čo v miestach s voľnou plochou sa púšťa do dlhších rovných pohybov. Týmto docieli vynikajúcich výsledkov pokrytie pri upratovaní.

4 režimy upratovania
Stačí vybrať zo štyroch režimov a nastaviť čas upratovania, ktorý vám vyhovuje napr. V čase vašej neprítomnosti. Môžete si dokonca nastaviť 2 upratovanie denne. Po dokončení upratovania sa robotický vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice, kde dobije akumulátor.

Senzory a čidlá pre bezpečný pohyb
Nárazník je vybavený veľmi citlivými a chytrými senzory, ktoré docieli bezdotykové rozpoznanie prekážok.
Samozrejmosťou sú čidlá proti pádu, ktoré zabránia pádu zo schodov, či vyvýšených miest. Pre vyšší stupeň bezpečnosti je vysávač vybavený dvoma senzormi navyše. Ich umiestnenie je v zadnej časti až za pohonnými kolesami. Takto je dosiahnutá vyššia bezpečnosť pri pohybe dozadu a súčasne do strany.

Patentovaná technológia detekcie nečistôt
Jedinečné senzory miery znečistenia vyhodnocujú pri upratovaní množstvo nečistôt pohybujúce sa do zásobníka. Pokiaľ dôjde k navýšeniu, vysávač vyhodnotí dané miesto za veľa špinavé a zameria sa na dôkladnejšie pohyb v tejto oblasti. Tieto snímače sú vyvinutá na báze optickej technológie a sú presné. Preto Ecovacs DM85 upratuje s tak veľkou precíznosťou!

Vysávač ľahko prechádza prechodové lišty s oblými hranami až do výšky 1,5 cm a vďaka svojej malej výške (len 8,8 cm) uprace aj pod posteľou či nízkym nábytkom. Robotický vysávač je ideálny pre čistenie všetkých typov podlahových plôch: drevených podláh, linolea, dlaždíc a kobercov s vlasom do 1 cm.

Jeho tichosť Vás nebude rušiť
Doba, kedy prechádzajúci vysávač rušil celú domácnosť, je preč. Špeciálne odhlučnený ventilátor sania a jednosmerné tiché motorky pohybových kolies aj kief vytvárajú len minimálnu mieru hluku, a to do 56ti dB. Pre porovnanie - hluk mierneho dažďa je okolo 50 dB.

Údržba bez pomoci nástrojov
Všetky nástavce a vymeniteľné diely sú uchytené jednoduchým systémom, ktorý umožní ich veľmi ľahkú výmenu, bez použitia ďalšieho náradia a nástrojov.

Parametre

Ďalšie parametre
Doba prevádzky 120 min
Zdroj energie akumulátorový
SMART Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hĺbka výrobku 33.5 cm
Hmotnosť výrobku 4.7 kg
Šírka balenia 51.0 cm
Výška balenia 43.0 cm
Hĺbka balenia 15.0 cm
Váha Balenia 6.8 kg

Vývoj ceny produktu Ecovacs DM85

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Electrolux ZCS 2220 BEL

Pridať komentár