Rowenta VU6140 recenzia

Rowenta VU6140 recenzia a skúsenosti

Atraktívny ventilátor s príjemným dizajnom, Rowenta VU 6140 , má vysoký prietok vzduchu pre maximálnu osvieženie. Vďaka oscilácii krásne osviežite celú miestnosť. Ventilátor...

od 48.64 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Leto pomaly prichádza a vy ste sa ešte nepoobzerali po výkonnom ventilátore, ktorý pomáha riešiť neznesiteľné dusno neklimatizovaných priestorov? Rowenta VU6140 je stĺpový ventilátor, vďaka ktorému si spríjemníte život aj vy.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na ventilátory a redakčný výber najlepšie ventilátory

Prekvapenie v podobe vysokého prietoku vzduchu

Počas nákupu ventilátora pozeráme zväčša na jeho dizajn. Sme totiž viac menej zmierení s tým, že nový ventilátor bude „proste fúkať“ a väčšina z nás preto vyberá emocionálne. Vzhľadovo sa tento 81 cm vysoký ventilátor na míle odlišuje od klasických vrtuľových modelov. Je to v podstate ďalší kus nábytku do bytu či kancelárie, ktorého kúpu nebudete vôbec ľutovať.

Atraktívny dizajn modelu Rowenta VU6140 však nie je to jediné, čo by vás malo zaujať. Jeho hlavným plusom je výkon. Nameraný bol totiž naozaj vysoký prietok vzduchu – až 270 m3/min. Toto číslo je predpokladom toho, že vás ventilátor Rowenta nesklame ani počas najteplejších dní.

3 rýchlosti a hlučnosť, ktorá neruší

Na hornom panely prístroja nájdete otočné tlačidlá, vďaka ktorým si výkon ventilátora prispôsobíte aktuálnym teplotným podmienkam. Ovládanie celého prístroja je tak jednoduché, že ho zvládne i malé dieťa. Vybrať si môžete jednu z troch rýchlostí otáčok. Spotrebič disponuje aj funkciou oscilácie, vďaka ktorej rovnomerne vychladíte celú miestnosť.

Výbornou funkciou je aj časovač, pomocou ktorého ventilátoru naprogramujete automatické vypnutie o max. 120 minút. Časovač je skvelou pomôckou najmä v nočných hodinách. Vďaka nemu budete zaspávať s dotykom príjemného vánku na pokožke, po čase sa však prístroj deaktivuje a v prípade intenzívnejšieho nočného potenia vám tak nespôsobí žiadne zdravotné ťažkosti.

Počas prevádzky ventilátora Rowenta VU6140 zaručene oceníte jeho výnimočne tichý chod. Celé prevedenie tohto modelu pôsobí naozaj kvalitne, spotrebič je stabilný a na bežné fungovanie úplne dostačujúci.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ výkonný aj počas veľmi teplých dní
+ časovač
+ veľmi jednoduchá obsluha
+ výnimočne tichý chod
+ stabilita

thumb_down

- vyššia cena

Rowenta VU6140 patrí medzi tie spotrebiče, ktoré vás na prvý pohľad zaujmú svojim dizajnom. Je vysoký a úzky, preto je vhodný aj do menších bytov, v ktorých nezaberie množstvo miesta. Vybrať by ste si ho však mali najmä kvôli jeho vysokému prietoku vzduchu. Svoju investíciu nebudete určite ľutovať.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Tipy, ako ochladiť vzduch v miestnosti v byte či dome v horúčavách

Tipy, ako ochladiť vzduch v miestnosti v byte či dome v horúčavách

Letá aj v našom miernom podnebnom pásme sú čoraz horúcejšie. Teplý a niekedy až horúci vzduch sa dokáže v letných mesiacoch udržať v našich podmienkach aj niekoľko týždňov. Problematické často bývajú vysoké denné i nočné teploty, ktoré nám následne komplikujú spánok, sťažujú dýchanie a človek... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Rowenta VU6140

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Ventilátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu AEG TVL 5531

Pridať komentár