Apple iPhone 6s 64GB recenzia

Apple iPhone 6s 64GB recenzia a skúsenosti

Keď vezmete Apple iPhone 6s 64GB  do ruky, uvedomíte si, že niečo také ste ešte nedržali. Pomocou 3D Touch dokážete jedným stlačením viac ako kedykoľvek predtým. Live...

od 420 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Model 6s je môj prvý Iphone. A je to ten najlepší telefón, aký som doteraz mala. V porovnaní s ostatnými značkami je oveľa svižnejší, výborne reaguje, vôbec neseká a nemrzne. Je síce drahý, ale do kvality sa vždy oplatí zainvestovať. Apple patrí k totálnej špičke a môj Iphone 6s ma o tom každý deň presviedča. 

Telefón má Retina displej s nádhernými farbami a vysokým jasom. Kvalita fotiek a videí je naozaj božská! Podľa môjho názoru je porovnateľná s lacnejšími zrkadlovkami. Na to, aby boli fotky úplne dokonalé však musí mať človek aj trošku umeleckého cítenia. Veľkým plusom je iCloud, do ktorého si môžem zálohovať svoje fotky a nemusím sa o ne báť. A čo sa týka aplikácií, tých je v App Store viac než dosť.

Jednou z nevýhod je slabšia výdrž batérie, ktorú cítiť najmä vtedy, keď mám celý deň zapnutú wifi alebo dáta. Ak však nebrowsujem, tak mi batéria vydrží skoro dva dni.  Druhou je fakt, že predné sklo neprežije až 90% pádov a jeho výmena je dosť drahá. Preto vám odporúčam zakúpiť si ochranné sklo a puzdro, aby ste minimalizovali možnosť poškodenia vášho miláčika. 

Iphone 6s si človek zamiluje hneď po zapnutí. Je to ten najlepší dôkaz technickej revolúcie, ktorú práve zažívame. A ja osobne som zvedavá, čo na náš Apple ešte chystá.

Obchody, kde kúpite online:

    

thumb_up

+ Retina displej
+ nádherný dizajn
+ skvelé fotky
+ telefón je svižný a neseká
+ iCloud

thumb_down

- slabšia výdrž batérie
- drahá výmena rozbitého displeja
- vyššia cena

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu Apple iPhone 6s 64GB

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Telefóny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu HTC One A9

Pridať komentár