Tefal Clipso Precision 8l P4411463 recenzia

Tefal Clipso Precision 8l P4411463 recenzia a skúsenosti

Tlakový hrniec Tefal Clipso Precision 8l ponúka šikovný časovač pre dokonalé varenie. objem 8 l vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 extrémne ľahká...

od 151.28 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Parný hrniec Clipso Precision som si vybrala z dvoch dôvodov. Prvým bol jeho výrobca – osvedčená značka Tefal, s ktorou mám len pozitívne skúsenosti. Druhým bol jeho veľký objem, nakoľko mám doma štyroch veľkých hladošov.

S parným hrncom som už mala akú takú skúsenosť. Moja mama má totiž doma starší a trochu nebezpečne vyzerajúci, no stále funkčný papiňák. S týmto moderným modelom pôvodné verzie nedajú porovnávať. Môj parný hrniec sa totiž ovláda oveľa jednoduchšie - iba jednou rukou! 

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Čo sa týka kvality, k tej sa veľmi ani netreba vyjadrovať – všetky diely vyzerajú byť naozaj pevné a predpokladám, že v tomto hrnci budem variť roky. Ale na to som už zvyknutá, Tefal zjavne vie, čo robí.

Výrazná úspora času

Asi najväčším pozitívom tlakového hrnca je úspora času varenia, ktorá je naozaj výrazná. Čím kratšie je hrniec v prevádzke, tým menej energií spálite a tak sa vám vaša investícia pomaly vracia.

Veľkým plusom je tohto modelu je aj časovač. Vďaka nemu môžete na chvíľu zabudnúť na to, že práve varíte a môžete sa pokojne venovať iným povinnostiam. Spotrebič sa vám sám pripomenie.

Parný hrniec, ktorý vás nebude rušiť

Mamin hrniec počas varenia vydáva naozaj hrozné zvuky. Môj parný hrniec je tichučký a myslím si, že aj bezpečnejší. Má totiž hneď niekoľko bezpečnostných ventilov, ktoré upokoja aj ozajstných nedôverčivých odporcov varenia v papiňáku. 

Jediným mínusom hrnca bola jeho cena, ak si však chcete dopriať kvalitu bez akýchkoľvek kompromisov, tak na túto investíciu po prvom použití pravdepodobne zabudnete.

thumb_up

+ časovač
+ rýchlejšie varenie
+ úspora času aj energií
+ maximálna bezpečnosť
+ počas používania je tichý
+ značka Tefal
+ jednoduché ovládanie jednou rukou

thumb_down

- vyššia cena

Vývoj ceny produktu Tefal Clipso Precision 8l P4411463

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Lamart LTDSD6 6l Pression

Pridať komentár