CS Solingen Prepro 6 l recenzia

CS Solingen Prepro 6 l recenzia a skúsenosti

Vynikajúci tlakový hrniec z nerezovej ocele. Je vhodný na všetky typy varičov, vrátane indukčného. Veľmi kvalitné dvojité dno zaručí dokonale rovnomerný prenos tepla a...

od 38.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tlakový hrniec som si zakúpila hlavne kvôli polievkam. Pre rýchlu prípravu bez toho, aby všetky chute z polievky vyvreli. Nepotrebovala som žiadny špeciálny hrniec, tak som siahla po jednoduchom za dostupnú cenu. Značku Solingen som nepoznala, ale podľa zistených informácií sa jedná o nemeckú značku CS Kochsysteme Solingen.

Tlakový hrniec Solingen je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a spracovanie je na veľmi dobrej úrovni. Jediné, čo by som vytkla je plastové tlačidlo, ktoré je tuhšie a trochu mám obavy aj o rukoväť, dosť sa nahrieva.Zatiaľ však drží a hlavne je, že sa teplom nedeformuje. Tesnenie je silonové a zatiaľ s ním problémy neboli. Dá sa vybrať a umyť.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Objem 6 L je dostačujúci aj na prípravu hovädzej polievky alebo guľášu. Odporúča sa však plnenie 2/3 kapacity objemu. Záleží tiež od toho, čo sa pripravuje. Skúšala som aj ryžu a pretože naberá na objeme je odporúčané plnenie len do polovice. K hrncu bol síce jednoduchý, ale zrozumiteľný návod, ako postupovať. Hrniec je vhodný na všetky typy sporákov, čo hodnotím kladne a nechýba mu základ, ako je bezpečnostná poistka a ventil na vypúšťanie pary. V balení bola aj sklenená pokrievka, ktorá sa hodí po uvarení na zakrytie hrnca.

Aké sú klady a zápory tlakového hrnca CS Solingen Prepro

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Jednoduchá obsluha
+ Dostatočná veľkosť (6L)
+ Sklenená pokrievka a naparovacia vložka v balení
+ Priaznivá cena

thumb_down

- Tuhšie plastové tlačidlo
- Žiadne špeciálne funkcie navyše

Záverečné zhodnotenie

Nie je to síce hrniec, ktorý má viac funkcií, extra zabezpečenie v niekoľkých stupňoch a pod vychytávky, aké majú drahšie hrnce, ale účel spĺňa. Príprava jedla je rýchla a ovládanie hrnca jednoduché. Ja som spokojná a odporúčala by som ho skôr nenáročným užívateľom, ktorým stačí jednoduchý dobrý tlakový hrniec.

Vývoj ceny produktu CS Solingen Prepro 6 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Lamart LTDSD4 4l Pression

Pridať komentár