Fagor Rapid Express 4 l + 6 l 918010070 recenzia

Fagor Rapid Express 4 l + 6 l 918010070 recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

S tlakovými hrncami Fagor môžete variť zdravo, chutne a v rekordnom čase. Uchovávajú až o 50% viac živín a ušetríte až o 70% viac času ako pri tradičnom varení. Sada...

od 82.1 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Bol to darček, veľmi praktický a užitočný do kuchyne. Predtým sme nepoužívali tlakové hrnce takže som mala zo začiatku obavy s používaním. Dnešné hrnce sú však, čo sa týka bezpečnosti veľmi dobre riešené a tak obavy nie sú na mieste, pokiaľ sa postupuje podľa návodu.

Dizajnovo je to veľmi pekná sada nerezových hrncov s rovnakým priemerom, ale rozdielnym objemom. To sa mi veľmi páči, že mám tak jeden vysoký 6L hrniec na polievku a druhy 4L nízky na prípravu mäsa. Stačí vrchnú časť prehodiť na hrniec, ktorý práve potrebujem. V balení bola aj trojnožková podložka a naparovací kôš. Práve na tú trojnožku sa postaví naparovací kôš pri príprave. Rukoväť a úchytka sú plastové, ale sú pevné a dobre sa držia.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Príprava jedla je rýchla a obsluha hrnca jednoduchá. Žiadne špeciálne triky na nastavenie a obsluhu si tento hrniec nevyžaduje. Dokonca by mal mať aj možnosť varenia na sebe. Spôsobom, že sa hrnce postavia na seba a vrchný sa uzavrie. Osobne som to neskúšala, takže to neviem posúdiť. V návode sa však uvádza aj dvojúrovňové varenie.

 

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Pekný moderný dizajn
+ Kvalitné nerezové spracovanie
+ Sada dvoch hrncov (4L a 6L)
+ Naparovací kôš v balení (spolu s odkladacou trojnožkou)
+ Jednoduchá manipulácia
+ Automatické uzamknutie pri zatvorení hrnca
+ Samočistiaci ventil
+ Rýchla príprava jedla

thumb_down

- Žiadne podstatné som zatiaľ nenašla

Záverečné zhodnotenie

S tlakovým hrncom, alebo skôr sadou hrncov sa mi varí dobre a žiadne podstatné mínusy som nenašla. Výhodou sú dve veľkosti hrncov s použitím tlakovej pokrievky a viacstupňová bezpečnosť, ktorá nedoloví tlaku pary stúpať, pokiaľ nie je hrniec dobre uzavretý. Blokovanie zase nedovolí hrniec otvoriť v prípade, že je tam vnútorný tlak. Preto je varenie po stránke bezpečnosti dobre ošetrené. Hrnce mám pár mesiacov a zatiaľ som neobjavila žiadne zmeny materiálu. Odporúčam ho každému, kto hľadá tlakový hrniec na polievku a mäso. Takto ma dva hrnce v jednom balení. Pomer kvalita a cena je veľmi dobrý.

Vývoj ceny produktu Fagor Rapid Express 4 l + 6 l 918010070

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu CS Solingen Prepro 6 l

Pridať komentár