Tefal P4442065 sada 2 ks 6 a 4,5 l

Tlakový hrniec Tefal P4442065 sada 2 ks 6 a 4,5 l

Rýchla príprava jedál Vďaka tlakovému hrncu Tefal Clipso si môžete variť svoje obľúbené jedlá každý deň. Príprava pokrmov v tlakovom hrnci je veľmi rýchla a jedlo si...

od 228 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Rýchla príprava jedál

Vďaka tlakovému hrncu Tefal Clipso si môžete variť svoje obľúbené jedlá každý deň. Príprava pokrmov v tlakovom hrnci je veľmi rýchla a jedlo si počas varenia zachováva všetky svoje živiny. Medzi hlavné výhody prípravy jedál v tlakovom hrnci patrí časová úspora a s tým spojená hospodárnosť, zachovanie nutričných hodnôt a tiež všestrannosť použitia.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Časovač, ktorý stráži dobu varenia za vás

Tlakový hrniec Tefal Clipso Precision je vybavený jedinečným integrovaným časovačom, vďaka ktorému dosiahnete vždy chutných a čerstvých pokrmov. Varenie s ním je hračka, pretože akonáhle dosiahne hrniec správnej teploty, sám spustí automatický odpočet, ktorý vás upozorní, keď bude jedlo hotové a vy sa nemusíte o nič starať. Súčasťou balenia je kuchárska kniha, v ktorej nájdete všetky správne časy prípravy rôznych potravín, takže varenie zvládne naozaj každý.

Jednoduchá manipulácia

Jednoduchá a hlavne bezpečná manipulácia je zaistená pomocou exkluzívneho patentovaného systému otvárania a zatvárania pomocou jednej ruky. Hrniec Tefal Clipso je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 a je použiteľný na všetkých typoch tepelných zdrojov vrátane indukčnej varnej dosky. Dokonalé rozloženie tepla počas varenia zaisťuje trojvrstvové sendvičové dno, kedy hliníkový plát je zabudovaný do nerezovej ocele. Varenie pri nízkom alebo vysokom tlaku vám umožňuje regulácia hrnca do dvoch rôznych pozícií.

Bezpečné používanie

Celá sada obsahuje väčší hrniec s objemom 6 l, ktorý je vybavený sklopnými rukoväťami, čo vám ušetrí veľa miesta pri ukladaní. Ďalej sada obsahuje menšie hrniec s objemom 4,5 l, tlakovú a sklenenú pokrievku a parný kôš. Prípravy jedál v tlakovom hrnci sa nemusíte obávať. Hrniec Tefal Clipso je vybavený 5 poistkami pre bezpečné používanie. Tefal poskytuje na všetky kovové časti hrnca záruku 10 rokov. Teraz už vám nezostáva nič iné ako si užívať veľmi jednoduchú a rýchlu prípravu akéhokoľvek vášho obľúbeného jedla.

Parametre

Ďalšie parametre
Objem 6, 4,5
Druh ohrevu keramika, plyn, elektrika, indukcia
Parný kôš Áno
Pokrievka navyše Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 29.0 cm
Výška výrobku 38.5 cm
Hĺbka výrobku 43.5 cm
Hmotnosť výrobku 7.4 kg
Šírka balenia 29.0 cm
Výška balenia 38.5 cm
Hĺbka balenia 43.5 cm
Váha Balenia 7.4 kg

Vývoj ceny produktu Tefal P4442065 sada 2 ks 6 a 4,5 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu CS Solingen Prepro 6 l

Pridať komentár