Tefal Clipso 6L P4370761

Tlakový hrniec Tefal Clipso 6L P4370761

Šetrite svoj čas i energiu Pri varení v tlakovom hrnci Tefal Clipso ušetríte energiu i čas - jedlo je hotové až trikrát rýchlejšie! Tlakový hrniec Tefal Clipso umožňuje...

od 144.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Šetrite svoj čas i energiu

Pri varení v tlakovom hrnci Tefal Clipso ušetríte energiu i čas - jedlo je hotové až trikrát rýchlejšie! Tlakový hrniec Tefal Clipso umožňuje varenie tak na vysoký, tak na nízky tlak. Súčasťou balenia je aj vitamínový košík pre zdravé varenie v pare. Náklady sa vám vrátia v peniazoch za plyn či elektrinu aj v jeho trvanlivosti.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

5 bezpečnostných poistiek

Šesťlitrový tlakový hrniec Tefal Clipso s tlakovou pokrievkou vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 má veľmi silné dno a je preto vhodný na všetky typy sporákov, vrátane indukcie. Jeho trojvrstvové sendvičové dno z hliníkového plátu zabudovaného do nerezovej ocele zaisťuje perfektné rozloženie tepla a pevnosť. Výborne tesní a hluk z ventilu je minimálny. Priebeh varenie za vás kontroluje päť bezpečnostných poistiek. Tefal Clipso má dokonalú kvalitu i bezpečnosť - nič sa nestane, aj keby ste počas varenia zaspali.

Pri skladovaní tlakového hrnca Tefal Clipso vám nebude prekážať dlhá rukoväť ani menšie rukoväte - sú totiž sklopné a výrazne vám tak ušetria miesto v kuchyni. Jednotlivé časti, okrem tesnenia a ventilu, môžete umývať v umývačke. Súčasťou balenia je aj kuchárka s päťdesiatimi originálnymi receptami na varenie pre každý deň.

Jednoduché a pritom perfektné varenie

Spracovanie tlakového hrnca aj jeho kvalita je bezkonkurenčná. Výhodou je ľahká manipulácia a mnohostranné využitie. Tefal Clipso má revolučné otváranie pohybom iba jednej ruky! Jeho zatváranie aj otváranie je jednoduché, rýchle a bezproblémové. Nemusíte sa báť, že z neho bude odkvapkáva voda. Tlak je veľký, ale pritom uchádza presne toľko pary, čo má.

Najlepšie značky

Firma Tefal je v odbore výroby tlakových hrncov jednotkou na trhu - vyrába je už niekoľko rokov. Tlakový hrniec Tefal Clipso je veľmi kvalitný, vyrobený vo Francúzsku. Záruka na kovové časti je desať rokov. Riad aj povrchy Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú kadmium, olovo ani PFOA.

Parametre

Ďalšie parametre
Objem 6
Druh ohrevu elektrika, indukcia, keramika, plyn
Parný kôš Áno
Pokrievka navyše Nie
 
Rozmery
Šírka balenia 28.0 cm
Výška balenia 22.5 cm
Hĺbka balenia 36.5 cm
Váha Balenia 3.9 kg

Vývoj ceny produktu Tefal Clipso 6L P4370761

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tescoma President 4 l

Pridať komentár