Haier HWD80-B14979-S práčka so sušičkou – recenzia, skúsenosti

Predĺžená záruka na celý spotrebič i motor
Tichý chod bez nežiaducich vibrácií
Zaujímavý dizajn a kompaktné rozmery
14 pracích programov vrátane rýchleho
Bubon so špeciálnymi vankúšikmi
Antibakteriálna technológiu ABT
Osvetlenie bubna práčky
Ochrana proti úniku vody Antioverflow

Hodnotenie:
(65.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Špičková práčka so sušičkou Haier HWD80-B14979-S ponúka napriek svojim kompaktným rozmerom dostatočne veľký bubon. Naraz v nej operiete 8 kg a usušíte 5 kg bielizne. Kombinovaná slim práčka má tichý chod a výrobca na ňu poskytuje predĺženú záruku. K dispozícii je 14 pracích programov vrátane rýchleho programu, ktorý dokáže bielizeň vyčistiť za 15 minút. Potešilo nás riešenie bubna, ktorý má vo vnútri špeciálne vankúšiky a tie sa starajú o to, aby bola práčka maximálne šetrná aj k veľmi citlivým materiálom. Veľké plus si zaslúži antibakteriálna technológia, ktorá chráni práčku pred tvorbou plesní a množením baktérií na najkritickejších miestach. Po každom pracom cykle sa automaticky spustí vstrekovanie vody na tesnenie a sklo dverí. Práčka má prídavnú parnú funkciu, vďaka čomu je oblečenie menej pokrčené a nechýba jej ani možnosť odloženia štartu o 24 hodín. Oceňujeme osvetlenie bubna i ochranu proti úniku vody Antioverflow.

Práčku so sušičkou Haier HWD80-B14979-S si môžete zakúpiť v ✅  e-shope Alza.sk.

Antibakteriálna technológia ABT

Kombinovaná práčka so sušičkou Haier HWD80-B14979-S disponuje tichým motorom, ktorý je umiestnený priamo na bubne bez použitia remeňa. Maximálna hladina hluku pri odstreďovaní dosahuje 73 dB, preto sa práčka radí k spotrebičom s nehlučným chodom. Za minútu dokáže urobiť práčka 1400 otáčok, čo je bežná hodnota pri práčkach takéhoto typu. Výrobca navyše poskytuje na motor predĺženú 12-ročnú záruku a celý spotrebič je v záruke 5 rokov. Bubon spotrebiča má rovnakú kapacitu ako je to aj v prípade konkurenčného modelu LG F48J3TM5W. V práčke Haier naraz vyperiete 8 kg bielizne a do sušičky sa zmestí 5 kg bielizne.

Haier HWD80-B14979-S recenzia

Spredu plnená práčka so sušičkou Haier HWD80-B14979-S ponúka 14 pracích programov, čo je o štyri viac než v prípade modelu LG F48J3TM5W. Milo nás prekvapil rýchly program, ktorý dokázal za 15 minút vyprať menšiu várku bielizne. V ponuke je tiež ekonomický program či programy určené pre vlnu, jemnú bielizeň, prikrývky, detskú bielizeň, syntetiku, bavlnu a zmiešanú bielizeň. Každý nami vyskúšaný program odviedol skvelú prácu a bielizeň sme z práčky vyťahovali čistú a voňavú. Vďaka nerezovému bubnu, ktorého vnútorná strana je tvorená špeciálnymi vankúšikmi, sme nemali obavu ani o jemné materiály.

Vysoko oceňujeme antibakteriálnu technológiu ABT, ktorá chráni spotrebič pred tvorbou plesní a množením baktérií v zásuvke na prací prostriedok i na tesnení dvierok. Automatický čistiaci systém sa aktivuje po každom cykle, keď sa na tesnenie a sklo dvierok vstrekuje voda, ktorá odstráni usadené nečistoty. K čistote práčky dopomáha aj prídavná parná funkcia I-Refresh, ktorá z práčky odstraňuje pachy, alergény i jemný prach a zároveň znižuje pokrčenie bielizne a záhyby na nej.

Optimálne vyváženie bielizne

Potešilo nás osvetlenie bubna práčky, vďaka ktorému sme v spotrebiči bez problémov našli aj menšie kúsky bielizne. Úzka práčka so sušičkou Haier má vo vnútri digitálne váhy pre optimálne vyváženie bielizne. Spotrebič na základe toho spustí vhodný program a automaticky upraví aj spotrebu vody a dĺžku cyklu. Širší bubon poskytuje bielizni lepšiu staroslivosť, pretože bielizeň sa môže v bubne voľnejšie prehadzovať a výsledkom je efektívne čistenie odevov. Práčke nechýba ani funkcia odloženého štartu o 24 hodín, bezpečnostný zámok dverí, zablokovanie tlačidiel či ochrana proti úniku vody Antioverflow.

Práčka so sušičkou Haier HWD80-B14979-S

Voľne stojaca práčka so sušičkou Haier HWD80-B14979-S má hĺbku len 46 cm a spomedzi nami recenzovaných kombinovaných práčok patrí k jedným z najužších modelov. Užšia je už len práčka Candy CSWS4 3642DE/2-S, ktorá má hĺbku 43,2 cm, no spotrebiteľom ponúka menšiu kapacitu. Napriek svojim kompaktným rozmerom má práčka Haier dostatočne priestraný bubon, a preto ju ocenia najmä tí spotrebitelia, ktorí zápasia s každým centimetrom vo svojej kúpeľni. Profesionálne výsledky prania a sušenia podčiarkuje kvalitné spracovanie v kombinácii s modernými technológiami. Ako plus vnímame aj zaujímavý dizajn práčky a slim prevedenie, ktoré si zachovalo všetky potrebné programy i funkcie. Zamrzela nás len vyššia obstarávacia cena oproti iným podobným modelom.

Skúsenosti a recenzie

Spokojní používatelia slim práčky so sušičkou Haier HWD80-B14979-S vyzdvihli dizajn, tichú prevádzku, predĺženú záruku od výrobcu i kapacitu bubna. Ocenili efektívne sušenieoplachovanie dverí po dokončení cyklu či prevádzku bez rušivých vibrácií. Za mínus označili slabé vysvetlenie programov prania a sušenia. S kombinovanou práčkou Haier boli používatelia spokojní podobne ako aj my.

Recenzie a skúsenosti s práčkou so sušičkou Haier HWD80-B14979-S

Pozitíva

Predĺžená záruka na celý spotrebič i motor
Tichý chod bez nežiaducich vibrácií
Zaujímavý dizajn a kompaktné rozmery
14 pracích programov vrátane rýchleho
Bubon so špeciálnymi vankúšikmi
Antibakteriálna technológiu ABT
Osvetlenie bubna práčky
Ochrana proti úniku vody Antioverflow

Negatíva

Vyššia obstarávacia cena
Horšie vysvetlenie programov


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 25.03.2021
Najlepšie práčky so sušičkou 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie práčky so sušičkou 2023 – recenzie, test, porovnanie

Ak vás už nebaví neustále vešať bielizeň na balkón či sušiak, no nemáte v kúpeľni dostatok miesta na samostatnú sušičku, môžete si vybrať práčku so sušičkou vstavanou. Majú síce zopár nevýhod, no ušetríte s nimi nemalé financie. Predstavíme vám najobľúbenejšie modely a poradíme, podľa akých parametrov si práčku so sušičkou vybrať. Najlepšie práčky so sušičkou Práčky... Prečítať článok


Pridať komentár