Fagor Classic 6 l

Tlakový hrniec Fagor Classic 6 l

Robustný nerezový tlakový hrniec s objemom 6 l so sendvičovým dnom FAGOR PLAKSTEEL pre výborný rozvod tepla. Vhodné na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. S tlakovými...

od 23.49 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Robustný nerezový tlakový hrniec s objemom 6 l so sendvičovým dnom FAGOR PLAKSTEEL pre výborný rozvod tepla. Vhodné na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. S tlakovými hrnci Fagor môžete variť zdravo, chutne a v rekordnom čase. Uchovávajú až o 50% viac živín a ušetríte až o 70% viac času ako pri tradičnom varení.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Ak budete mať v domácnosti kvalitný tlakový hrniec, užijete si výhod zdravého, chutného varenia v rekordnom čase. Tlakové hrnce využívajú na varenie vyšší tlak, čím sa zvyšuje aj teplota vnútri hrnca, a jedlo sa tak rýchlejšie uvarí. Tak šetríte náklady za varenie, a tiež až 70% času, ktorý by ste inak vynaložili na prípravu rovnakého pokrmu. Tlakové hrnce od spoločnosti Fagor pomôžu uchovať až o 50% viac živín v potravinách, a tiež chuťové vlastnosti pokrmu môžu zostať v uzavretej nádobe výraznejšie.

Robustný nerezový tlakový hrniec s objemom 6 l Fagor Classic vám poskytne všetky tieto výhody, a navyše disponuje sendvičovým dnom FAGOR PLAKSTEEL pre výborný rozvod tepla. Dokáže tiež využiť zvyškové teplo, čím ešte viac ušetríte. Je vhodný na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Tento kvalitný španielsky výrobok je odolný, má masívne držadlá pre ľahšie uchopenie, a tiež odolné a robustné uchytenie tlakového veka, takže ho len tak nezničíte, a vaše varenie bude bezpečné.

Parametre

Ďalšie parametre
Objem 6
Druh ohrevu plyn, elektrika, indukcia, keramika
Parný kôš Nie
Pokrievka navyše Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 24.0 cm
Výška výrobku 21.6 cm
Hĺbka výrobku 24.0 cm
Hmotnosť výrobku 3.0 kg
Šírka balenia 26.0 cm
Výška balenia 27.0 cm
Hĺbka balenia 46.0 cm
Váha Balenia 3.0 kg

Vývoj ceny produktu Fagor Classic 6 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tefal P4442065 sada 2 ks 6 a 4,5 l

Pridať komentár