Tescoma President 4 l recenzia

Tescoma President 4 l recenzia a skúsenosti

Luxusný tlakový hrniec Tescoma PRESIDENT s jednoduchým nastavením ideálneho tlaku IDEALCOOK pre rýchlu a šetrnú prípravu všetkých obvyklých pokrmov. Ľahké otváranie hrnca len...

od 226.6 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tlakový hrniec Tescoma President som si kúpila, aby som ušetrila hlavne čas a energiu pri varení. Pri výbere zavážila značka, ktorú poznám a používam, ako aj moderný systém tlakovej pokrievky, ktorú tento hrniec má.

Dizajn je veľmi pekný a veľmi kladne hodnotím celkové prevedie a kvalitu materiálu. Veľmi kvalitný nerez a odolný plast nesklamali ani po častom používaní. Dno je trojité a hrniec je vhodný na každý sporák. Najväčším plusom je veľmi jednoduché a bezpečné uzatváranie veka čeľusťovým systémom. Na pokrievke (veku) sa pomocou otočného regulátora hneď nastaví druh jedla a k tomu je už prispôsobený tlak. Je to pekne graficky znázornené pre aký druh mäsa - ryby, hydina, bravčové alebo hovädzie. Nechýba ani naparovanie a v balení je k tomu aj naparovací kôš.

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Ovládanie si chválim a pripravené jedlo, čo sa týka kvality a doby prípravy hodnotím veľmi pozitívne. Najväčším sklamaním pre mňa bola veľkosť alebo skôr využiteľný objem. Hrniec síce má 4L objem, ale plnenie do 2/3 z tohto objemu značne uberá. Zatiaľ varím pre dve osoby a stačí nám to. Pre väčšiu rodinu však určite odporúčam hrniec s väčším objemom a to aspoň 6L alebo viac. Tesnenie je dobré a zatiaľ žiaden problémy s ním nie sú.

Moje zhrnutie plusy a mínusy

thumb_up

+ Pekný moderný dizajn
+ Výborný systém uzatvárania veka
+ Kvalitné spracovanie a použité materiály
+ Overený výrobca a dostupnosť náhradných dielov (tesnenie)
+ Jednoduché ovládanie (rýchly výber tlaku otočným regulátorom na veku)

thumb_down

- Trochu ťažšie veko
- Veľkosť (reálne využiteľné len 2/3 z celkového objemu 4L)
- Vyššia cena

S tlakovým hrncom Tescoma som veľmi spokojná a jediné mínus je asi tá reálne využiteľná veľkosť hrnca. Zatiaľ pre dve osoby v tom nevidím problém, ale pre viac osôb to už nebude stačiť. Je to kvalitný hrniec a veľmi dobre sa ovláda a odporúčam ho niekomu, kto varí pre 1-2 osoby. Cena je vyššia, čo je tiež menším mínusom, ale v pomere ku kvalite, hodnotím tento hrniec, ako výhodný nákup. Keď hrniec nepoužívam aj s vekom sa mi vojde do skrinky, čo je tiež výhodou. Veká, ktoré majú dlhšiu rukoväť sú horšie skladovateľné. Aj keď používam hrniec často žiadne zmeny materiálu som zatiaľ neobjavila a aj tesnenie výborne odoláva častému vareniu.

Vývoj ceny produktu Tescoma President 4 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Lamart LTDSD4 4l Pression

Pridať komentár