Polar M400 HR recenzia

Polar M400 HR recenzia a skúsenosti

Športtester Polar M400 HR sú vodotesné bežecké hodinky s GPS a zariadením na každodenné sledovanie kondície. Dokážu pomôcť pri plánovaní optimálneho tréningu, prekonávania...

od 145.1 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento športtester je už druhý model od výrobcu Polar, ktorý som si kúpila. Môj prvý bol model Polar FT40, ktorý bol veľmi pekný aj čo sa týka dizajnu. Keďže mi po malej nehode prestal slúžiť rozhodla som sa pre nový a kvôli dobrým skúsenostiam s touto značkou, znova pre model Polar.

Pekný dizajn vhodný pre ženu aj muža

Čo sa týka dizajnu tento model je uvádzaný, ako unisex model a naozaj sa hodí na ruku ženy aj muža. Vzhľad je skôr taký klasický a neutrálny, ale spracovanie a použité materiály sú veľmi kvalitné. Displej je jedna z veci, ktorá mi úplne vyhovuje. Je dosť veľký a prehľadný. Na ovládanie som bola zvyknutá z predošlého modelu a je pohodlné tlačidlami, ktorými sa pohybuje v menu a potvrdzuje. Na ruke mi sedí dobre a chválim nízku hmotnosť, čo mi však prekáža je dosť tuhý remienok.

Obchody, kde kúpite online:

Zistiť cenu v porovnávači heuréka Porovnať ceny heureka.sk
Hej.sk 158.2 €
192.93 €
Do obchodu Hej.sk
Insportline.sk 145.1 €
199.6 €
Do obchodu Insportline.sk
Alza.sk 145.82 €
201.9 €
Do obchodu Alza.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na Športtestery a redakčný výber najlepšie Športtestery

Funkcie a môj playlist BPM

Športtester Polar M400 HR,využívam hlavne pri behu spolu s hrudným pásom, ktorý bol v balení. Tu musím pochváliť výborné spárovanie pomocou Bluetooth. Pri predošlom modeli, ktorý nemal Bluetooth ale analóg, mi často na začiatku behu robilo problém spárovanie hodiniek s hrudným pásom. Veľkým plusom je integrované GPS. Športtester má veľa tréningových funkcií a monitorované údaje zobrazuje prehľadne. Nechýba pripojenie k mobilu a pomocou aplikácie sledovanie záznamov. Musím sa priznať, že záznamy si synchronizujem s PC, čo mi osobne vyhovuje viac. Záznam sa dá uložiť aj priamo do hodiniek a prehľad mám hneď. Pri behu sa mi páči nastavenie v akom pásme chcem bežať, ak si dám aeróbne alebo spaľovanie tukov, hodinky ma držia v tom pásme a ak prekročím BPM pre to pásmo signalizujú to alarmom. Zvykla som si prispôsobiť pásmu, v ktorom práve bežím aj hudbu, ktorú počúvam. Možno málokto vie, že skladby si môžete radiť podľa tempa. Každá skladba má svoje vlastné BPM. Napríklad MAROON 5 a ich skladba Sugar má tempo 120 BPM. Takže si tak môžete vytvoriť svoj playlist s takým tempom v akom tempe bežíte. Mne to vyhovuje.

Aké sú plusy a mínusy športtestera Polar M400 HR

thumb_up

Integrované GPS, stabilné
Meranie tepu
Hrudný pás je súčasťou balenia
Vodeodolnosť
Množstvo funkcií
Výber vhodného pásma
Meranie dennej aktivity
Nízka hmotnosť
Príjemný unisex dizajn

thumb_down

Remienok je dosť tuhy a nepoddajný
Rozlíšenie displeja
Absencia vibrácií

So športtesterom Polar M400HR som veľmi spokojná a odporúčam ho každému, kto hľadá kvalitný športtester za stále dobrú cenu. Výhodou je integrované a stabilné GPS a to, že balenie obsahuje aj hrudný pás.

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu Polar M400 HR

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Športtestery

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

06/11/2016 13:46
roman
Hodnotenie

Polar je všeobecne dobrý výrobca športtesterov. Tento model nesklame. To s tým BPM ma zaujalo, som si to vyhľadal a ono je to fakt, pri behu sa odporúča vytvoriť playlist so songami 120 BPM a vyššie. dík za Tip!

thumb_up

overená značka, kvalita spracovania, dostatočné funkcie

thumb_down

displej (slabé rozlíšenie)

Pridať komentár