Najlepšie GPS hodinky na behanie, bicyklovanie a plávanie

Každý aktívny športovec dobre vie, aké dôležité je mať svoje výkony pod kontrolou a riadne zmerané. Ak ste vášnivým cyklistom alebo bežcom, GPS hodinky vám pomôžu spoľahlivo zmerať vašu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, tempo, pulz a poskytnú iné užitočné informácie. Stručne povedané GPS hodinky sú pre vás niečím podobným, ako prístrojová doska pre pretekára v jeho aute. Je jasné, že nie každé hodinky na športovanie budú rovnako dobré pre každého športovca. Záleží od typu športu, podmienkach pri jeho vykonávaní a ďalších aspektov.

GPS hodinky vhodné na šport

V súčasnosti sú na trhu naozaj široké možnosti výberu GPS hodiniek, a preto si môžete vybrať práve také, ktoré budú mať funkcie potrebné práve pre vás. Sú tu však aj hodinky s pokročilými funkciami ako GPS určené pre outdoorovú navigáciu, ktoré zahŕňajú kompas, výškomer a barometer. Niektoré z nich taktiež prichádzajú s funkciou denného sledovania aktivít a možnosťou spárovania s Vašim smartfónom, pričom na nich môžete čítať emaily, SMSky alebo prepojiť ich s Vašimi sociálnymi sieťami a získavať upozornenia.

Najobľúbenejšie hodinky vhodné na šport

Názov Hodnotenie Detail
datartdatartdatart
Huawei Watch GT2 46 mm   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
Wotchi WGPS01B   ✔   VÝPREDAJZobraziť produkt
Smart Watch DBT-GSW10   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt
Apple Watch Series 6   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt

Na plávanie, bicyklovanie alebo behanie

Konkrétne modely, ktoré si uvedieme sú ako stvorené pre plavecké, cyklistické alebo bežecké aktivity. Môžu merať plaveckú vzdialenosť alebo rýchlosť pre beh a cyklistiku.

Na plávanie, bicyklovanie, behanie a niečo viac

Hodinky tejto kategórie okrem štandardných funkcií športových hodiniek prinášajú aj niečo viac. Zahŕňajú napríklad režim Triatlon, možnosť spárovania s Vašim smartfónom prostredníctvom Bluetooth, zobrazovanie emailov a rôznych upozornení. To však nie je všetko no o ďalších funkciách si povieme na konkrétnom kúsku.

GPS hodinky na omnoho viac

V tejto kategórii ide o tzv. multišportové hodinky, ktoré v sebe spájajú to najlepšie pre fitnes aktivity a tiež vlastností outdorových hodiniek. Sú ideálne okrem štandardných, zmienených športov aj pre jazdu na koni, pešiu turistiku, lezenie, lyžovanie alebo vodné atrakcie. Majú vysokú GPS citlivosť, kompas v 3 osách s výškomerom a barometrom, čo zahŕňa všetky možné navigačné trasy. Taktiež vydržia najnáročnejšie vonkajšie podmienky a rovnako uspokoja tých najnáročnejších používateľov, ktorí si pre svoje športové aktivity vyžadujú to najlepšie vybavenie.

Hodnotenie článku:
(84.2%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár