Whirlpool PACW9COL

Whirlpool PACW9COL Mobilná klimatizácia

Mobilná klimatizácia Whirlpool PACW9COL  sa postará sa o spríjemnenie atmosféry v interiéri a pomôže vytvoriť ideálne podmienky pre prácu i život. Mobilnú klimatizáciu môžete...

od 353 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Mobilná klimatizácia Whirlpool PACW9COL  sa postará sa o spríjemnenie atmosféry v interiéri a pomôže vytvoriť ideálne podmienky pre prácu i život. Mobilnú klimatizáciu môžete ovládať aj diaľkovo pomocou veľmi praktického ovládača. Klimatizácia vzduch ochladzuje, ventiluje a odvlhčuje, hodí sa rovnako do komerčných priestorov, kancelárií ako i do obytných izieb (vhodná veľkosť je cca 70 m3). Zlepšuje kvalitu ovzdušia a tým vytvára príjemný a zdravý priestor.

favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

Funkcie

6. zmysel - Zvolíte iba či chcete rovnaké / teplejšie / chladnejšie prostredie a o kombináciu funkcií chladenia, ventilácie alebo odvlhčovanie rozhoduje klimatizácia automaticky.

Funkcia SLEEP - Pre maximálne pohodlie počas spánku. Automaticky reguluje rýchlosť prúdenia vzduchu a ideálne zvyšuje alebo znižuje teplotu podľa toho, či je v režime chladenie alebo ohrev. Táto teplota sa udržuje 8 hodín.

Funkcia Round U - Využíva senzor v diaľkovom ovládači na pravidelnú aktualizáciu klimatizácie podľa teploty v bezprostrednom okolí používateľa. Automaticky sa nastaví tak, aby na mieste bola ideálna teplota.

Jet - Funkciu rýchleho chladenia môžete jednoducho aktivovať tiež priamo tlačidlom na diaľkovom ovládači. Klimatizácia sa nastaví na prevádzku s vysokou rýchlosťou ventilátora a automaticky ochladí miestnosť na 18 ° C bez ohľadu na predtým nastavenú teplotu.

Ventilátor - Túto klimatizáciu môžete použiť aj ako ventilátor bez funcie ochladzovania.

Autoreštart - Po výpadku prúdu sa prevádzka klimatizácia automaticky obnoví, takže ju nie je potrebné znovu nastavovať.

HEPA filter - Odstraňuje peľ, jemný prach a pľúcne bacily. Je zložený zo stoviek jemných sklenných vlákien, ktoré spolu tvoria akýsi plisovaný papier, cez ktorý prechádza vzduch. HEPA filter je nutné pravidelne čistiť a jeho životnosť je 5-6 rokov.

Vývoj ceny produktu Whirlpool PACW9COL

Recenzie

Klarstein New Breeze 7

Klarstein New Breeze 7

Úsporná klimatizácia Klarstein New Breeze 7 s triedou energetickej účinnosti A a s ekologickým chladiacim prostriedkom R32 vychladí miestnosť... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Klimatizácie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Whirlpool AMD 350/1

Pridať komentár