Electrolux EXP08CN1W6 recenzia

Electrolux EXP08CN1W6 recenzia a skúsenosti

Mobilná klimatizácia  Electrolux EXP08CN1W6 vám zaručí príjemné vychladenie obyvačky či kancelárie. Všeobecný popis energ. trieda A režim spánku časovač pre...

od 279 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Klimatizácia vám zaručene spríjemní nejeden teplý deň. V dnešnej dobe sa z nej už pomaly stáva pomerne bežná súčasť domácnosti. Mnohí z nás si však svoj život bez klímy nevieme predstaviť ani v práci či na chate. Mobilná klimatizácia Electrolux EXP08CN1W6 sa postará o spríjemnenie prostredia kedykoľvek jej to prikážete. Prečo by ste si ju mali zadovážiť? Všetky pre a proti sa dozviete v našej recenzií.

favorite Pridali sme nové recenzie na klimatizácie a redakčný výber najlepšie klimatizácie

Priemerný chladiaci výkon a dostatok funkcií

Výkon tejto mobilnej jednotky by mal zabezpečiť vyklimatizovanie priestoru s max. plochou 32 m2 (resp. 80 m3). Parameter max. výkon chladenia je stanovený na 8000 Btu/h. čo je priemer, v súčasnej dobe sa už bežne stretávame aj s výkonom 12 000 Btu/h.

Táto 23,5 kg ťažká klimatizácia v sebe spája hneď niekoľko ďalších užitočných funkcií. Jednou z najužitočnejších je režim vetranie, ktorý zabezpečí výmenu vzduchu bez otvorenia okna. Okrem toho si však môžete nastaviť aj sušenie či odvlhčovanie, ktoré využijete aj v zimných mesiacoch počas sušenia prádla v byte. Svieži a čistý vzduch si vykúzlite za pomoci prachového filtra, ktorý účinne zachytí malé i veľké prachové čiastočky. Chladivo klimatizácie je ekologicky nezávadné, takže vám nespôsobí žiadne respiračné ťažkosti.

Ak potrebujete klimatizáciu využívať vo viacerých miestnostiach, potom by mala byť mobilná jednotka ideálnou voľbou aj pre vás. Jej presun uľahčujú praktické vstavané kolieska. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie, ktoré vám zjednoduší manipuláciu s prístrojom na maximálnu možnú mieru.

Svetová značka za prijateľnú cenu  

Klimatizácia Electrolux EXP08CN1W6 s príjemným moderným dizajnom zapadne aj do vašej obývačky. Jej hlučnosť je, podobne ako pri všetkých ostatných mobilných klímach, vysoká – 63 dB.  Bude vám teda mierne narušovať večerný relax. Cena tejto mobilnej klímy je priemerná. Značka Electrolux je svetoznámy výrobca elektroniky s dlhoročnými skúsenosťami, čo sa odrazilo na kvalite plastov a spracovania spotrebiču.

Uľahčenie života docielite aj používaním implementovaného časovača, vďaka ktorému budete mať miestnosť príjemne vychladenú ešte pred príchodom domov. V nočných hodinách určite oceníte inteligenciu vašej novej klimatizácie, ktorá si sama nastaví ideálnu teplotu v spálni. Z funkcií nám osobne chýba možnosť vykurovania, ktorá by zo spotrebiča vytvorila multifunkčný model, vhodný naozaj do každého počasia.

Najväčším negatívom mobilnej klimatizácie ako takej je jej náročnejšia inštalácia. Odťahovú hadicu s priemerom 120 mm je nutné vyviesť von (spôsobov je hneď niekoľko, pripravte sa však na mierne stavebné úpravy), inak klímu nebudete môcť vôbec využívať. Pred jej kúpou vám odporúčame preveriť si, či ste schopní a zároveň aj oprávnení realizovať takéto zásahy.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ kvalitná značka
+ vhodná aj do väčších miestností
+ možnosť premiestňovania po byte/dome či do kancelárie
+ čistý a svieži vzduch

+ ekologické nezávadné chladivo
+ kvalitné spracovanie plastov
+ moderný dizajn

thumb_down

- inštalácia hadice si vyžaduje stavebné úpravy
- hlučnosť 63 dB

Mobilná klimatizácia Electrolux EXP08CN1W6 môže byť tým správnym spoločníkom do vášho bytu. Dokáže chladiť, odvlhčovať, vyvetrať či vysušiť vlhký vzduch. Vďaka funkcií časovač sa vám už nikdy nestane, žeby ste sa z práce vrátili do bytu s teplotou 40 °C. Tento model za prijateľnú cenu využijete v miestnostiach s max. plochou 32 m2.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Electrolux EXP08CN1W6

Recenzie

Klarstein New Breeze 7

Klarstein New Breeze 7

Úsporná klimatizácia Klarstein New Breeze 7 s triedou energetickej účinnosti A a s ekologickým chladiacim prostriedkom R32 vychladí miestnosť... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Klimatizácie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SAC MT7011C

Pridať komentár