Braun Silk-expert BD5009 IPL epilátor – recenzia, skúsenosti

Víťaz dTestu
Jednoduché použitie
Dobré čistenie

Hodnotenie:
(72.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Zbavte sa všetkých nechcených chĺpkov z vášho tela s pomocou epilátora Braun Silk-expert BD5009 IPL. Dosiahnete dokonale hladkú a zamatovú pokožku. Vďaka ergonomickému tvarovaniu zaisťuje výborné uchopenie a pohodlnú manipuláciu. Metódou intenzívneho pulzného svetla vniká pod povrch pokožky, čím efektívne narúša rast chĺpkov. Vo výbave nechýba peelingový nadstavec s technológiou Sonic s účinnými viac ako 3 000 mikrokmitmi za minútu. Tento epilátor si poradí so všetkými chĺpkami kdekoľvek na vašom tele. Žiarovka zvládne vynikajúcich 120 000 zábleskov, čim vám výrobca garantuje výmenu raz za 6 rokov. Tento výborný epilátor s novou technológiou pulzného svetla nájde využitie nielen u žien, ale aj u mužov, ktorých trápia nevhodne zarastené partie na tele. Jediným mínusom je vysoká cena, ale adekvátna v pomere k výkonu a kvalite.

Nielen ženy, ale aj čoraz viac mužov dbajú o svoje telo a chcú mať hladkú pokožku. Zbaviť sa chĺpkov na dlhú dobu umožňuje IPL epilátor. Za pár minút sa dokážete zbaviť neželaného porastu a dopriať si príjemne hladkú pokožku. Vyskúšali sme Braun Silk-expert BD5009 IPL, ktorý sa medzi používateľmi teší priaznivým hodnoteniam. Čo všetko tento epilátor ponúka?

Zaujal vás epilátor Braun Silk-expert BD5009 IPL? Na ✅  webe Heureka.sk ho získate za výhodnú cenu.

Padne do ruky

Epilátor Braun nás potešil svojím ergonomickým tvarom. Výborne padne do ruky, čo zjednodušuje manipuláciu s ním v ktorejkoľvek polohe. Vzhľadom na jeho nízku hmotnosť, sa dá používať bez pocitu ťažkej ruky aj dlhšiu dobu. Prístroj sa dal pohodlne posúvať po pokožke, čím sa zvýšila účinnosť a skrátila doba epilácie.

Braun Silk-expert BD5009 IPL recenzia

Rýchle a bezbolestné použitie

Plusom tohto modelu je technológia SensoAdapt, vďaka ktorej sa stroj prispôsobí odtieňu pokožky a upraví podľa toho výdaj energie. Pri niektorých modeloch, ktoré takýmto systémom nedisponujú, je potrebné ručné nastavenie podľa odtieňa pokožky. Urýchľuje a zjednodušuje to tak použitie tohto stroja. Epilátor priebežne sníma odtieň pokožky pred každým zábleskom a automaticky nastaví intenzitu svetla.

Na celé telo

IPL epilátor Braun funguje len s pripojeným napájacím káblom, čiže ho môžete používať nepretržite a nemusíte čakať, kým sa prístroj nabije. Používať ho môžu muži aj ženy na ošetrenie veľkých častí tela (nohy, ruky), ale aj na ošetrenie podpazušia, oblasti bikín či tváre.

Epilátor Braun Silk-expert BD5009 IPL

3 režimy

Páčilo sa nám, že pri epilovaní sme si mohli zvoliť z niekoľkých režimov. Normálny je vhodný na použitie pri epilácii nôh, chrbta, hrudníka a paží, jemný a extra jemný je vhodný na depiláciu tváre i oblastí bikín. Je taktiež vhodnou voľbou pre začiatočníkov, ktorí ešte nemajú s IPL epiláciou skúsenosti, prípadne majú citlivú pokožku. Prístroj zohľadňuje odtieň pokožky aj v tomto režime, avšak na nižšej úrovni.

Výborná životnosť

Dôležitým faktorom pri výbere IPL epilátora je životnosť žiarovky, treba povedať, že Braun je na tom naozaj dobre. Žiarovka vydrží až 300 000 zábleskov, podľa výrobcu stačí jej výmena až po 6 rokoch. Samozrejme, v závislosti od toho, ako často a na akej ploche tela budete stroj používať.

Peelingová hlavica

Príjemným bonusom epilátora Braun Silk-expert BD5009 IPL je, že sa dodáva spolu s peelingovým nadstavcom, pomocou ktorého sa môžete poľahky zbaviť odumretých častí pokožky. Peelingový nadstavec s technológiou Sonic s účinnými viac ako 3 000 mikrokmitmi za minútu dôkladne ošetrí každú časť vášho tela.

Skúsenosti a recenzie

Epilátor Braun Silk-expert BD5009 IPL nie je vhodný pre všetky typy pokožky a odtiene vlasov. Používať ho môžu osoby so svetlou a stredne tmavou pleťou s tmavšími chĺpkami. Používatelia, ktorí si epilátor zakúpili, boli s výsledkami epilácie spokojní. Už po prvých 2 aplikáciách sa u niektorých prejavili priaznivé účinky. Prístroj sa jednoducho používa a aj ľahko čistí. Táto metóda odstraňovania chĺpkov je síce účinná, ale nie je úplne bezbolestná. Pri zábleskoch môžete pociťovať mierne štípanie.

Recenzie a skúsenosti s epilátorom Braun Silk-expert BD5009 IPL

Pozitíva

Víťaz dTestu
Jednoduché použitie
Dobré čistenie

Negatíva

Nepracuje úplne bezbolestne


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 11.08.2019
Najlepšie IPL epilátory 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie IPL epilátory 2023 – recenzie, test, porovnanie

Tzv. IPL epilátory priniesli revolúciu v odstraňovaní neestetických chĺpkov. Vedeli ste však, že sú vhodné iba pre určité typy pokožky a že životnosť týchto zariadení je obmedzená? V článku vám poradíme, ako si vhodný IPL epilátor vybrať a na čo si pri výbere dať pozor. Najlepšie IPL epilátory IPL epilátory – recenzie Zbaviť sa chĺpkov nadobro je snom každej... Prečítať článok

Ako používať IPL epilátor? Má nežiaduce účinky v tehotenstve?

Ako používať IPL epilátor? Má nežiaduce účinky v tehotenstve?

Odstraňovanie chĺpkov IPL epilátorom má oproti iným metódam svoje nesporné výhody – ide o jednoduchú a bezbolestnú procedúru s dlhotrvajúcim účinkom. Aby ste však využili tieto výhody naplno, musíte dodržať správny postup a zopár základných zásad. V článku vám prezradíme, ako na to.... Prečítať článok


Pridať komentár