Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 recenzia

Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00 recenzia a skúsenosti

Epilátor Philips SC 2009/00 je výborným riešením ako najefektívnejšie odstrániť nechcené chĺpky. Inovatívna technológia na báze svetla nazvaná IPT (Intense Pulsed Light)...

od 319 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL SC2009/ 00 je vhodný na použite epilácie celého tela a pracuje na princípe intenzívneho pulzujúceho svetla, inak skratka IPL( Intense pulsed light). Tento model je jedným z najpredávanejších pulzných epilátorov a má výborné hodnotenia od spokojných užívateľov. Pozrime sa teda, čo nám ponúka tento obľúbený model za cenu, ktorá nie je malou investíciou.

Dizajn a ovládanie

Kvalitné spracovanie je u výrobcu Philips samozrejmosťou. Preto aj tento produkt je dielensky spracovaný na vysokej úrovni. Dizajnovo patrí k moderným štýlovým produktom, ktorých prednosťou sú čisté línie a minimalistický vzhľad v príjemnom farebnom prevedení. Po tejto stránke epilátor nesklame. Výborná ergonómia rukoväte napomáha pohodlnej manipulácií a ovládacie prvky sú umiestnené tak, aby používanie bolo čo najkomfortnejšie.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon, funkcie a účinnosť

Pri používaní si nastavíte taký stupeň svetelnej energie, aký vám bude vyhovovať. Na výber je päť úrovní svetla pre rôzne energetické nastavenia. Každý z nich je bezpečný a šetrný voči vašej pokožke. Prístroj vás svetelnou signalizáciou upozorní na prechod na ďalšie miesto na tele. Vďaka bezšnúrovemu používaniu nie ste obmedzovaný prístupom k zásuvke. Doba nabíjania je asi 100 minút. O stave batérie vás informuje indikátor. Účinnosť si zaslúži pochvalu, po dvoch použitiach už na väčšej časti epilovaných miest chĺpky vôbec nenarástli.

Výbava             

V balení sa nachádza pulzný epilátor, návod a vymeniteľné nadstavce. Tie sú určené pre konkrétne oblasti tela, jeden na tvárovú časť a druhý na oblasť bikín. Nechýba ani malá utierka ne čistenie sklíčka na nadstavcoch, adaptér pre nabíjanie v sieti a prenosné vrecúško.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Moderný štýlový dizajn
+ Kvalitné spracovanie
+ Komfortné ovládanie
+ Vysoká účinnosť
+ Bohatá výbava

thumb_down

- Vysoká cena
- Časová náročnosť

Pohľad na záver

Pulzný epilátor Philips Prestige IPL SC2009/ 00 je výkonný a vysoko účinný prístroj na odstraňovanie chĺpkov na celom tele. Po stránke dizajnu, kvality spracovania, výkonu a účinnosti mu nemám, čo vytknúť. Kladne hodnotím aj bezdrôtové riešenie. Mínusom je vysoká cena ale adekvátna k výkonu, kvalite a účinnosti. Tento epilátor odporúčam náročným užívateľom, ktorý chcú v domácom prostredí epilovať rôzne časti svojho tela. Určite je výhodou, že takýto epilátor môžete používať doma v intímnom prostredí. Celá procedúra síce trvá určitý čas, ale výsledok vás nesklame.

Vývoj ceny produktu Philips Lumea Prestige IPL SC2009/00

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Epilátory - Depilátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington IPL 6250

Pridať komentár