Braun LS 5560

Braun LS 5560 Depilátor

Dámsky strojček Braun Lady Shaver LS 5560 Wet & Dry má hladkú zaoblenú kĺziacu hlavu, ktorá je určená špeciálne pre kontúry ženského tela. Kombinácia plávajúcej planžety a...

od 36.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Dámsky strojček Braun Lady Shaver LS 5560 Wet & Dry má hladkú zaoblenú kĺziacu hlavu, ktorá je určená špeciálne pre kontúry ženského tela. Kombinácia plávajúcej planžety a systému zastrihávania dlhých chĺpkov zaručuje obzvlášť presné oholenie. Nohy a dokonca citlivé partie, ako je napríklad podpazušie a línie bikín, si oholíte rýchlo a pohodlne!

Obchody, kde kúpite online:

Depilátor Braun Silk and Soft LS5560 má holiacu hlavu vybavenú plávajúce planžetou, ktorá jemne kĺže po kontúrach celého tela. Zaistí vám tak úplne precízne oholenie. Po celú dobu holenia je v stálom kontakte s pokožkou a dokonale sa jej prispôsobuje. Integrovaný systém pokožku napína a nadvihuje tým aj veľmi jemné chĺpky, ktoré potom bezproblémovo zachytí.

Depilátor Braun Silk and Soft LS5560 je vybavený špeciálnou podložkou, ktorá pokožku uhladí a zaistí hladký sklz po celom tele a vo všetkých oblastiach holenia. Jeho neoceniteľnou vlastnosťou je navyše to, že odstraňuje odumreté bunky a pokožku zanecháva viditeľne jemnejšie a hladšie.

Parametre

Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeku el. holiaci strojček
Počet rýchlostí 1
Zastrihovanie Áno
Ochladzovanie Nie
Umývateľný umývateľný
Osvetlenie nie
Zdroj energie akumulátorový, sieťový 230V
Doba prevádzky 40 min
Dĺžka nabíjania 1 hod.
Výmenné nadstavce holiaca hlava, nástavec pre skracovanie chĺpkov, peelingový nadstavec
Systém nadvihovania chĺpkov Nie
Masážny systém Nie
 
Rozmery
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Šírka balenia 6.5 cm
Výška balenia 22.7 cm
Hĺbka balenia 17.9 cm
Váha Balenia 0.4 kg

 

Vývoj ceny produktu Braun LS 5560

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Epilátory - Depilátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HP 6420/00

Pridať komentár