Braun LS 5560 recenzia

Braun LS 5560 recenzia a skúsenosti

Dámsky strojček Braun Lady Shaver LS 5560 Wet & Dry má hladkú zaoblenú kĺziacu hlavu, ktorá je určená špeciálne pre kontúry ženského tela. Kombinácia plávajúcej planžety a...

od 36.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento dámsky holiaci strojček je výborným pomocníkom pre oholenie niektorých partií na tele. Sú miesta, ktoré chceme mať dokonale upravené a pre čo najrýchlejšiu úpravu je vhodný práve holiaci strojček. Výrobca Braun má v tomto odvetí starostlivosti o telo veľmi bohatú ponuku a  dlhoročné skúsenosti s výrobou takýchto produktov. Obľúbenosť medzi zákazníkmi svedčí o tom, že výrobky, ktoré dodáva na trh sú výkonné a kvalitné. Aký je tento holiaci strojček?

Príjemný dizajn a pohodlné ovládanie

Hneď na prvý pohľad zaujme príjemným moderným dizajnom a veľmi dobrým tvarovaním pre pohodlné uchytenie do ruky. Hmotnosť je tiež príjemná a pastelové farebné prevedenie sa mi veľmi zapáčilo. Celkový dizajn dotvárajú výborne rozmiestené ovládacie prvky, pre čo najlepší prístup a ľahkú manipuláciou so strojčekom.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon nesklame

Tento strojček disponuje iba jednou rýchlosťou a má kvalitnú plažetovú hlavicu so zastrihávačom. Vhodný je na suché aj mokré holenie s použitím peny alebo gélu, čo hodnotím kladne. Holenie na mokro je príjemnejšie a pri citlivejšiu pleť určite aj vhodnejšie. Tento model svojím výkonom nesklame a čo môžem vyzdvihnúť je výborne prispôsobenie sa hlavici ku kontúram tela. Kontakt s pokožkou je maximálny. Strojček si výborne poradil s podpazuším a doslova pár ťahmi odstránil všetky chĺpky.

Bohatá výbava

V balení sa okrem strojčeka nachádzajú rôzne nadstavce pre použitie na rôznych partiách tela a extra peelingový nadstavec pre úpravu chodidiel. Ten si zaslúži pochvalu. Okrem zapojenia do siete môžete strojček používať aj s batériami, ktoré vydržia na jedno nabitie 40 minút. Takže kompletné holenie zvládne.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Príjemný dizajn
+ Ľahké ovládanie
+ Výborná ergonómia
+ Kvalitná planžeta
+ Extra peelingový nadstavec

thumb_down

- Trochu hlučnejší
- Nie je kompletne vodeodolný pre používanie priamo vo vani

Pohľad na záver

Dámsky holiaci strojček Braun LS 5560 je kvalitným holiacim strojčekom, ktorý sa dokonale prispôsobí pokožke a poradí si so všetkými chĺpkami aj na nedostupnejších miestach. Dobrá je aj výdrž na jedno nabitie a jednoduchý spôsob čistenia pod tečúcou vodou určite oceníte. Bohužiaľ aj keď je určený aj na mokré holenie, nie je vhodný úplne na používanie vo vani a ponorení do vody. Pri holení jemne napína pokožku a prispôsobuje ju tak pre čo najdokonalejšie oholenie. Menším mínusom je, že hlavica sa neohýba, nie je výkyvná, ale aj napriek tomu výborne kopíruje kontúry tela. Tento dámsky holiaci strojček je dobrá voľba v pomere výkon, kvalita a cena.

Vývoj ceny produktu Braun LS 5560

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Epilátory - Depilátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington IPL 6250

Pridať komentár