Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 epilátor – recenzia, skúsenosti

Možnosť použiť bezkáblovo
Jednoduchá manipulácia
Vhodný na celé telo

Hodnotenie:
(60.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je účinný na chĺpky v prirodzenej farbe blond, hnedej a čiernej. Vďaka zaobleným nadstavcom pre rôzne časti tela ho môžete používať na podpazušie, oblasť bikín, telo aj tvár. Senzor Smart Skin určí odtieň vašej pleti a zvolí 1 z 5 nastaviteľných stupňov svetelnej intenzity. Prístroj sa dá používať s káblom i bezkáblovo, na jedno použitie vydrží cca 130 zábleskov so svetenou intenzitou 5. Životnosť lampy je 250 000 zábleskov.

Rýchle a bezbolestné odstránenie chĺpkov je snom každej ženy. Ak by navyše bolo aj dlhodobé, išlo by o príjemný bonus. Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL epilátor vám pomože sa zbaviť chĺpkov na tele i tvári pomerne rýchlo a bezpečne. Aké sú jeho výhody? Aké s ním majú používatelia skúsenosti?

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 si môžete pohodlne zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

4 rôzne nadstavce

Prvým plusom tohto IPL epilátora je možnosť jeho použitia na celé telo. Vďaka 4 nadstavcom s rôznym zakrivením je jeho aplikácia na oblasti bikín, tváre, podpažia i tela bezproblémová. Vyklenuté, prehnuté (konvexné a konkávne) či ploché okienko môžete použiť podľa potreby na rôzne časti tela. Ten najväčší využijete na veľké plochy (napr. nohy), ostatné sú určené na podpazušie, oblasť bikín či oblasť tváre (bradu, čeľusť, hornú peru). Tvárový nadstavec je vybavený UV filtrom, aby zariadenie nebolo škodlivé pre váš zrak.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 recenzia

Oproti konkurencii sa nám epilátor od Philipsu zdal trochu objemnejší a aj ťažší (1,1 kg), čo znamená, že pri dlhšom používaní sme pociťovali váhu prístroja. Dôvodom vyššej hmotnosti je vstavaný ventilátor, ktorý zabezpečuje chladenie prístroja.

Epilátor nemá kompaktné rozmery a hoci výrobca pribalil aj puzdro na cestovanie, v batožine vám zaberie dosť miesta. Prístroj však aj napriek svojej hmotnosti a rozmerom dobre padne do ruky a s jeho manipuláciou sme problém nemali.

Chce to čas

Samozrejme, nemožno čakať, že vám chĺpky zmiznú po pár týždňoch či mesiacoch. Keďže životnosť žiarovky dosahuje v tomto prípade 250 000 svetelných zábleskov, vydrží vám niekoľko rokov. Epilátor ľahko kĺže po pokožke a keďže mu nechýba senzor pokožky, dokáže zariadenie rozpoznať typ vašej kože (v základnom režime Slide and Stamp sa používa posuvným spôsobom), prispôsobiť mu intenzitu svetla a zbavovať vás chĺpkov postupne s potrebnou intenzitou bez toho, aby dráždil vašu kožu. Vyberať si môžete z 5 stupňov intenzity, je potrebné vybrať tú, ktorá je určená vášmu typu pokožky. Účinky možno pociťovať po 4 ošetreniach, u každej osoby sa to však líši.

Akumulátor a napájací kábel

Ako výhodu vnímame možnosť používania epilátora bezkáblovo i s káblom, čo značí, že po nabití sa dá použiť na batérie alebo s pripojeným napájaným káblom akokoľvek dlho to budete potrebovať. Na epiláciou nôh je potrebných približne 8,5 min. Pri plnom nabiti trvajúcom cca 1 hod. a 40 min. máte k dispozícii 130 zábleskov v plnej intenzite. Nabíjanie je rýchle a oceňujeme, že epilátor sa dá použiť aj s vybitým akumulátorom pri napájaní z nabíjacieho adaptéra. Ten je určený do klasickej 230 V zásuvky.

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Ovládanie je riešené klasickými tlačidlami na vrchnej strane prístroja. Hlavné tlačidlo, ktoré spúšťa svetelný impulz sa nachádza na rukoväti epilátora.

Skúsenosti a recenzie

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 sa stal Produktom roku 2018, čo niečo značí o jeho kvalite. Používateľov zaujal jednoduchou manipuláciou, dizajnom i efektivitou. Výsledky sa u niektorých objavili už po 2. použití. Vyhovuje im taktiež množstvo nádstavcov, a teda možnosť použitia na celé telo. Problémom je, že epilácia trvá dlhšie ako depilácia so žiletkou. Najväčším mínusom je asi vyššia cena, avšak s ohľadom na možnosť zbavenia sa chĺpkov na naozaj dlhú dobu je pochopiteľná.

Recenzie a skúsenosti s epilátorom Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Philips Lumea Prestige IPL je v porovnaní s ostatnými konkurenčnými modelmi pomerne drahý epilátor. Hoci neponúka žiadne extra funkcie, to, na čo je určený, robí vynikajúco a dosiahnete s ním excelentné výsledky už po niekoľkých použitiach.

Pozitíva

Možnosť použiť bezkáblovo
Jednoduchá manipulácia
Vhodný na celé telo

Negatíva

Vyššia cena


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 01.10.2019
Najlepšie IPL epilátory 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie IPL epilátory 2022 – recenzie, test, porovnanie

Tzv. IPL epilátory priniesli revolúciu v odstraňovaní neestetických chĺpkov. Vedeli ste však, že sú vhodné iba pre určité typy pokožky a že životnosť týchto zariadení je obmedzená? V článku vám poradíme, ako si vhodný IPL epilátor vybrať a na čo si pri výbere dať pozor. Najlepšie IPL epilátory IPL epilátory – recenzie Zbaviť sa chĺpkov nadobro je snom každej... Prečítať článok

Ako používať IPL epilátor? Má nežiaduce účinky v tehotenstve?

Ako používať IPL epilátor? Má nežiaduce účinky v tehotenstve?

Odstraňovanie chĺpkov IPL epilátorom má oproti iným metódam svoje nesporné výhody – ide o jednoduchú a bezbolestnú procedúru s dlhotrvajúcim účinkom. Aby ste však využili tieto výhody naplno, musíte dodržať správny postup a zopár základných zásad. V článku vám prezradíme, ako na to.... Prečítať článok


Komentáre

26/09/2019 14:56
Paula

Holenie je pekne otravné, čo určite potvrdí každá žena, aj preto som investovala do tohto epilátora a môžem potvrdiť, že pri pravidelnom používaní sa naozaj dostavia výsledky. Nohy si už nemusím holiť každý druhý deň :-D Odporúčam.

Pridať komentár