Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry epilátor – recenzia, skúsenosti

Holenie nasucho i namokro
Rýchle dobíjanie
Bikiny zastrihávač v balení

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Epilátor Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry poteší predovšetkým bohatým príslušenstvom (v balení nájdete viacero nadstavcov a bikiny zastrihávač). Strojček je vodoodolný, dá sa použiť namokro i nasucho. Vďaka masážnemu systému a vysokému počtu pinziet (40) je epilácia rýchla a takmer bezbolestná. Epilátor je akumulátorový, na jedno nabitie vydrží v prevádzke cca 40 min.

Epilátor osvedčenej značky s mimoriadne bohatým príslušenstvom. Vzhľadom na výbavu nás prekvapil pomerne priaznivou cenou. 

Pri nákupe v ✅  webe Heureka.sk získate epilátor Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry za najlepšiu cenu.

Dizajn – hlavne decentne

Braun siahol v tomto prípade po decentnej bielej a sivej, resp. striebornej farbe. Epilátor sa nám dobre držal v rukách a nešmýkal sa.

Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry recenzia

V balení okrem samotného prístroja nájdete aj stredný a úzky nadstavec na podpazušie či na oblasť tváre, masážny nadstavec, holiaci nadstavec, zastrihávací hrebeň a cestovné puzdro. Prekvapením je ďalší prístroj – tenký zastrihávač bikín s úzkou zastrihávacou hlavou. 

Nasucho i namokro

Epilačná hlava je výkyvná a je vybavená 40 pinzetami pre rýchlu a účinnú epiláciu. Účinok epilácie bol napriek tomu skôr priemerný a niektorými plochami sme museli prechádzať viackrát, pretože na nich ostávali chĺpky.

Epilátor si poradí s chĺpkami od cca 1 mm a môžete ho použiť nasucho i namokro. Pri epilácii namokro sme síce problémy nezaznamenali, no niektoré používateľky sa sťažovali, že hlavica sa im vplyvom vody opotrebovala a začala sa zadrhávať. Musíte tiež počítať s tým, že namokro vynechá epilátor omnoho viac chĺpkov než nasucho.

Epilátor Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

Použitie epilátora nie je príliš bolestivé, bolesť je porovnateľná s inými konkurenčnými modelmi.

Výhrady máme k otočnému ovládaču, ktorý nie je príliš ergonomický a ťažko sa ovláda rukou, ktorou držíte epilátor. Lepší by bol klasický posuvný alebo tlačidlový vypínač.

Naopak, plusom je integrované LED osvetlenie, ktoré vám osvetlí aj miesta inak zatienené (napr. spodná časť lýtka, podpazušie a pod.). Škoda len, že osvetlenie sa zapína automaticky s epilátorom a nedá sa vypnúť – pri epilácii v oblasti tváre nám svietilo do očí.

Epilujte alebo nabíjajte

Braun Silk-épil 7 7-561 je napájaný vstavaným akumulátorom, ktorý nám na 1 nabitie poskytol energiu na cca 20 – 40 min. používania epilátora.

Napriek tomu, že epilátor sa nabíja cez nabíjací adaptér a nie na stojane, počas nabíjania ho nemôžete používať

Super cena, bohaté príslušenstvo

Braun Silk-épil 7 7-561 je epilátor strednej triedy, ktorý môžete použiť takmer na celé telo. Chválime najmä jeho priaznivú cenu vzhľadom na pribalené príslušenstvo.

Skúsenosti a recenzie

Spokojnosť s epilátorom Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry prejavila väčšina používateliek. Spokojné sú s bohatým príslušenstvom, rýchlosťou epilácie, svetielkom či rýchlosťou nabíjania. Páči sa im taktiež dlhá výdrž strojčeka, ktorý na jedno nabitie funguje cca 40 min. Plusom je aj použitie nasucho i namokro. Sťažovali sa však na to, že svetlo sa nedá vypnúť či na to, že epilácia nie je 100-percentná a niektoré miesta treba prechádzať viackrát.

Recenzie a skúsenosti s epilátorom Braun Silk-épil 7 7-561 Wet&Dry

Pozitíva

Holenie nasucho i namokro
Rýchle dobíjanie
Bikiny zastrihávač v balení

Negatíva

Svetlo sa nedá vypnúť
Nutné prechádzať miesta niekoľkokrát


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 01.10.2019
Najlepšie depilátory a epilátory 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie depilátory a epilátory 2022 – recenzie, test, porovnanie

Hľadáte kvalitný epilátor, ale podľa popiskov v obchode sa neviete rozhodnúť? Chcete istotu kvalitného modelu? Tak potom sú testy depilátorov a epilátorov to, podľa čoho by ste sa mali rozhodovať. My sme vám to uľahčili. Zozbierali sme výsledky testov od domácich aj zahraničných agentúr, prečítali stovky recenzií a hodnotení a zostavili sme rebríček najlepších modelov na našom trhu.... Prečítať článok


Komentáre

02/10/2019 15:01
Lýdia

Značku Braun považujem za kvalitnú. Mám od nej niekoľko produktov a nikdy som nemala problém. Preto som sa rozhodla pre epilátor Braun. Tento model umožňuje použitie namokro, čo je super, hoci kvalita nie je taká dobrá ako pri epilácii nasucho. Potešilo ma aj bohaté príslušenstvo.

Pridať komentár