Rowenta EP 7530D0

Epilátor Rowenta EP 7530D0

Zažívaj pocit dokonale hladkej pokožky až na 4 týždne vďaka epilátora Rowenta. Vďaka jeho unikátnej technológii a rade funkcií nebude pre vás epilácia bolestivá a nepríjemná....

od 54.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Zažívaj pocit dokonale hladkej pokožky až na 4 týždne vďaka epilátora Rowenta. Vďaka jeho unikátnej technológii a rade funkcií nebude pre vás epilácia bolestivá a nepríjemná. Dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov budete mať po jedinom použití až 4 týždne. Navyše pri opakovanom používaní epilátora Rowenta sa stáva epilácie prakticky bezbolestná.


Šetrná a bezbolestná epilácia
Pre veľa žien je epilácia veľmi nepríjemná a bolestivá. Epilátor Rowenta je vybavený vibračnou technológiou Soft Sensation, ktorá vďaka 24 masážnym guličkám znecitlivuje pokožku a veľmi účinne znižuje bolesť. Epilátor Rowenta je navyše vybavený ďalšou jedinečnou technológiou Air pulse, kedy prúd vzduchu ihneď ochladzuje pokožku a taktiež dochádza k veľmi účinnému znižovaní bolesti. Vďaka týmto technológiám nebude pre vás epilácia nepríjemná ani v citlivých oblastiach tela.

Obchody, kde kúpite online:

Maximálna dôkladnosť epilácie
Vďaka výkyvnej hlave sa epilátor Rowenta dokonale prispôsobí všetkým kontúram vášho tela, čo zaisťuje veľmi plynulé a pohodlné ošetrenie vašej pokožky. Maximálnu dôkladnosť epilácie vám zaistí intenzívne osvetlenie, ktoré dokáže odhaliť aj ten najjemnejší chĺpok a zaisťuje vám dokonalý komfort pri epilácii pri akomkoľvek osvetlení.

Ešte väčšia efektivita pri odstraňovaní chĺpkov
Epilátor Rowenta je vybavený veľkou epilačná hlavou (3,2 cm) a tým pádom pokryje ďaleko väčšiu plochu a vy tak jedným ťahom odstránite oveľa viac chĺpkov. Navyše unikátna technológia Micro-Contact využíva inovatívne pinzety, ktoré zvyšujú efektivitu a dokážu veľmi jemne odstrániť viac chĺpkov pri jedinom ťahu. Kombinácia týchto dvoch kľúčových vlastností vám zaistí dokonalé, rýchle a jemné odstraňovanie chĺpkov už o dĺžke 0,5 mm.

Parametre

Ďalšie parametre
Typ holiaceho strojčeku epilátor
Počet rýchlostí 2
Počet pinziet 24 ks
Zastrihovanie Nie
Ochladzovanie Áno
Umývateľný umývateľný
Osvetlenie áno
Zdroj energie sieťový 230V
Výmenné nadstavce holiaca hlava, kryt pre citlivé partie
Systém nadvihovania chĺpkov Nie
Masážny systém Áno
Typ epilátora pinzetové
 
Rozmery
Šírka balenia 6.5 cm
Výška balenia 22.8 cm
Hĺbka balenia 22.5 cm
Váha Balenia 0.5 kg

 

Vývoj ceny produktu Rowenta EP 7530D0

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Epilátory - Depilátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

06/10/2016 12:16
stela.m
Hodnotenie

dostala som ho ako darček ale som veľmi spokojná

thumb_up

ľahko sa ovláda
dá sa použiť ak máte málo času ako holiaci strojček

thumb_down

žiadne som zatiaľ neobjavila

Pridať komentár