Rowenta EP 7530D0 recenzia

Rowenta EP 7530D0 recenzia a skúsenosti

Zažívaj pocit dokonale hladkej pokožky až na 4 týždne vďaka epilátora Rowenta. Vďaka jeho unikátnej technológii a rade funkcií nebude pre vás epilácia bolestivá a nepríjemná....

od 54.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Nemecká spoločnosť Rowenta patrí medzi jedných z popredných výrobcov techniky nielen do domácnosti ale aj prístrojov pre starostlivosť o telo. Má výborné renomé, ktoré si vybudovala práve vysokou kvalitou svojich produktov. Model Rowenta EP 7530DO patrí medzi veľmi obľúbené výkonné epilátory. Aké sú teda jeho prednosti?

Moderný dizajn plný vylepšení

Tento epilátor pôsobí na prvý dojem trochu mohutnejšie, ale v ruke sa drží aj napriek väčšej veľkosti veľmi pohodlne. Môžete ho používať ako depilátor aj ako holiaci strojček s výmenou hlavicou. Výrobca zakomponoval do dizajnu všetky vylepšenia tak, aby celkový dizajn stále pôsobil veľmi moderne a pekne. Nechýba ani svetlo pre podsvietenie chĺpkov pri odstraňovaní a to sa mi páči veľmi a naozaj svoj účel spĺňa.

Obchody, kde kúpite online:

Výborný výkon

Tento model ma výbornú hlavicu, ktorá ma hneď zaujala. Malé vibrujúce masážne guličky sú výborným riešením. Jemne znecitlivejú pokožku a tá je v tom momente odolnejšia voči bolesti. Okrem tejto funkcie majú aj na starosti podvihnutie chĺpkov pre účinnejšie zachytenie do pinziet. Epilátor obsahuje dve úrovne intenzity vytrhávania alebo rýchlosti a to šetrnú a intenzívnu. K výbornému kopírovaniu kontúr tela prispieva výkyvná hlavica s maximálnym kontaktom k pokožke. Po výmene hlavice môžete používať výrobok ako holiaci strojček so zastrihávačom, to sa hodí na odstránenie chĺpkov v podpazuší. Tam predsa len je výhodnejšie holenie, ako epilácia. Kladne hodnotím aj osvetlenie a možnosť čistenia hlavice pod tečúcou vodou.

Výbava na jedničku

Balenia obsahuje okrem epilátora aj nadstavec, plus hlavicu s planžetou a zastrihávačom na holenie, kefku na čistenia a prenosné puzdro. S výbavou som spokojná. Samozrejme nechýba napájací zdroj pre zapojenie do siete.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Pekný moderný dizajn
+ Hlavica s masážnymi guličkami
+ Hlavica s planžetou pre holenie
+ Jednoduché ovládanie
+ Pomer výkon, kvalita a cena

thumb_down

- Robustnejšia veľkosť
- Trochu hlučnejší pri nastavení intenzívnej úrovne

Pohľad na záver

Tento epilátor je výhodným nákupom s výborným pomerom výkon, kvalita a cena. Zastúpi miesto epilátora aj holiaceho strojčeka a ak hľadáte také univerzálne riešenie je dobrou voľbou. Je trochu väčší a nevýhodou je, že musí byť stále pripojený k sieti a nedá sa tak použiť bez šnúrovo. Ovládanie a čistenie je jednoduché a masážne guličky si obľúbite. Veľmi náročné užívateľky asi neuspokojí a tie siahnu po vyššej rade, ale pre bežné používanie za rozumnú cenu odporúčam.

Vývoj ceny produktu Rowenta EP 7530D0

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Epilátory - Depilátory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

06/10/2016 12:16
stela.m
Hodnotenie

dostala som ho ako darček ale som veľmi spokojná

thumb_up

ľahko sa ovláda
dá sa použiť ak máte málo času ako holiaci strojček

thumb_down

žiadne som zatiaľ neobjavila

Pridať komentár