Remington NE3850 zastrihávač nosných chĺpkov – recenzia, skúsenosti

Akurát do ruky
Cena/výkon
Prístroj 3v1
Dobrá výdrž

Hodnotenie:
(78%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Remington NE3850 je vertikálny zastrihávač s čepeľami z antibakteriálneho nanostriebra, ktorý zabezpečuje hygienické zastrihávanie. Reduke výskyt baktérií a výrazne znižuje ich tvorbu. Pokožku chráni pred podráždením. Prístroj je vodoodolný, vhodný aj do sprchy. Napájaný je pomocou AA batérie, v prevádzke vydrží 30 min. V balení sa nachádzajú 2 hrebienky na úpravu obočia.

Zbaviť sa chĺpkov v nose a ušiach nemusí byť vôbec ťažké. Pomocou zastrihávača chĺpkov to zvládnete rýchlo a bezbolestne. Ako si však vybrať ten správny? Vyskúšali sme model Remington NE3850 a v recenzii vám o ňom prezradíme viac.

Zastrihávač chĺpkov Remington NE3850 je dostupný na ✅  webe Heureka.sk.

Rýchle a jednoduché strihanie

Hygienický zastrihávač Remington NE3850 obsahuje okrem nadstavca do nosa a uší aj zastrihávač. To znamená, že si môžete vybrať, či chcete na zbavovanie sa chĺpkov použiť rotačný nadstavec, alebo nadstavec s fóliovanou hlavicou. Obojstranný vertikálny zastrihovač precízne zastrihne každý chĺpok, vhodný je na zastrihávanie fúzov, strniska aj obočia.

Remington NE3850 recenzia

Rotačný zastrihávač vám pomôže odstrániť chĺpky v okolí nosa a uší bez škrabancov či porezania. Hlava je navrhnutá tak, aby bezpečne a čisto zastrihovala chĺpky zvrchu aj zo strán.

Aj na obočie

Prístroj sa dá použiť aj na úpravu obočia. K vertikálnemu lineárnemu zastrihávaču stačí pripojiť jeden z 2 priložených hrebeňových nadstavcov. Obočie bude všade zastrihnuté rovnako a upravené podľa vášho želania.

Čistenie

Veľkým plusom tohto modelu je systém Active BladeClean, vďaka čomu je údržba naozaj jednoduchá. Spolu s použitým antimikrobiálnym striebrom (je z neho vyrobený vertikálny zastrihávač) zaručujú hygienické zastrihávanie a čistotu. Zastrihávač je umývateľný, stačí čepele vložiť pod tečúcu vodu, zatlačiť tlačidlo systému Active BladeClean a nechať vodu pretiecť cez vymývací otvor a ponad čepele.

Zastrihávač nosných chĺpkov Remington NE3850

Použitie v sprche

Potešilo nás, že sa dá trimmer použiť v sprche. Pokiaľ uprednostňujete zastrihávanie namokro, tento strojček vám to umožňuje. Zjednodušuje sa tým zároveň aj čistenie. Hneď po použití zastrihávača ho môžete v sprche vyčistiť.

Priemerná výdrž

Zastrihávač je akumulátorový, napájaný 1 AA batériou. Doba prevádzky je 30 min., čo nie je najviac, avšak vzhľadom na to, že samotné zastrihávanie trvá pár minút, vydrží vám na niekoľkokrát. Treba mať vždy po ruke náhradné batérie, pretože keď dochádza batéria, môže namiesto zastrihávania stroj chĺpky vytrhávať.

Zastrihávač nosných chĺpkov Remington NE3850 príslušenstvo

Zapínanie 2 rukami

Remington NE3850 sa zapína pretočením krytu priečinka na batériu z polohy vypnuté do polohy zapnuté. Ide len o maličkosť, ale pri použití v sprche by bolo jednoduchšie napr. zapínanie pomocou gombíka, teda pomocou jednej ruky.

Ľahký, ale...

Zastrihávač nám sadol do ruky, dobre sa držal a manipulácia s ním bola jednoduchá. Váži len 0,15 kg a na výšku má 15 cm, čiže by malo byť použitie pohodlné pre každého. Plusom tohto modelu je možnosť použiť ho ako zastrihávač s rotačnou hlavicou i s fóliovanou hlavicou, ale i to, že 1 batéria sa nachádza v balení, čiže ho môžete použiť hneď po zakúpení. Čo nám však chýbalo je cestovné puzdro. Prístroj v kufri veľa miesta nezaberie, keďže sú k nemu aj viaceré nadstavce, nezaškodilo by puzdro na prenášanie, resp. uskladnenie.

Remington NE3850 balenie

Skúsenosti a recenzie

Zastrihávač chĺpkov Remington NE3850 si používatelia pochvaľujú z viacerých dôvodov. Prvým je veľmi priaznivý pomer cena/výkon, pozdáva sa im ergonomický dizajn i dodávané príslušenstvo. Strojček sa dá použiť na zastrihávanie chĺpkov v nose i ušiach, dobre poslúži i na tvarovanie obočia či bokombrád. Menším mínusom je len chýbajúce cestovné puzdro.

Recenzie a skúsenosti so zastrihávačom chĺpkov Remington NE3850

Pozitíva

Akurát do ruky
Cena/výkon
Prístroj 3v1
Dobrá výdrž

Negatíva

Žiadne


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 27.11.2019
Najlepšie zastrihávače nosných chĺpkov 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie zastrihávače nosných chĺpkov 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Chĺpky, či už v nose alebo v ušiach, predstavujú pre mnohých problém – sú jednoducho nevzhľadné a kazia celkový dojem. Hoci nepôsobia veľmi esteticky, v skutočnosti sú chĺpky v nose potrebné, predstavujú totiž akýsi filter na špinu, teda chránia citlivé miesta před prachom a znečisteniami, preto nie je vhodné sa ich zbaviť úplne . Zastrihávače chĺpkov sú výborným spôsobom, ako si s... Prečítať článok


Pridať komentár