Oral-B Pro 6000 recenzia

Oral-B Pro 6000 recenzia a skúsenosti

Zubné kefky Oral-B už pozná v dnešnej dobe skoro každý. Jedná sa o kvalitnú a inovatívnu značku, ktorá v oblasti zubnej starostlivosti stále prichádza s novinkami a náš úsmev...

od 22.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Profesionálna elektrická zubná kefka kvalitnej značkyOral - B priniesla na trh okrem výkonu aj nový trend pripojenia pomocou Bluetooth technológie k mobilnému telefónu. Táto zubná kefka ma zaujala práve touto možnosťou. Pozrime sa bližšie na model Oral - B Pro 6 000.

Dizajn a ovládanie

V balení na vás toho čaká pri tomto modeli dosť. Okrem elektrickej rotačnej zubnej kefky tam nájdete 5 nadstavcov s rôznymi hlavicami, nabíjaciu stanicu s úložným priestorom na čistiace hlavy, cestovné puzdro a bezdrôtový displej Smart Guide. Spracovanie je kvalitné a použité materiály kefky, hlavne čo sa tyká rukoväte pre uchopenie sú prijemné. Dizajn v bielom prevedení je pekný a rukoväť je jemne tvarovaná práve pre lepšie držanie. Čo sa týka ovládania to je jednoduché a pomocou  tlačidiel vyberáte čistiace programy aj potvrdzujete. Kefka vás informuje vizuálne o pripojení pomocou Bluetooth aj o kapacite batérie.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon, funkcie a bonus v podobe Bluetooth

Táto kefka čistí zuby pomocou 3D technológie, kde kombinuje rotáciu s 8 000 pohybmi a pulzovanie s 40 000 pulzmi za minútu. Pre kvalitné čistenie je to naozaj veľmi dobrý výkon. Nechýbajú vlákna MicroPulse, ktoré pri čistení dôkladne prenikli aj medzi zuby. Pri silnejšom tlaku na sklovinu ma zubná kefka upozornila na silnú intenzitu tlaku a túto kontrolu oceníte hlavne ak máte citlivejšie ďasná. Neraz sa stane, že si neuvedomíme prílišný tlak, až pokiaľ nevidíme na zubnej kefke krv. Na výber je 5 čistiacich programov. Nechýba časovač a kladne hodnotím malý interaktívny displej na ktorom si kontrolujete priebeh a dĺžku čistenia na jednej časti zubov. Najväčším prekvapením bola konektivita Bluetooth. Pomocou nej sa pripojíte k svojmu mobilu a cez aplikáciu máte k nahliadnutiu prehľad vášho čistenia, štatistiku čistenia a pár tipov pre kvalitné čistenie zubov.

Výdrž a napájanie

Zubná kefka je napájaná akumulátorom a na jedno nabitie výdrži až 10 dní pri dennej hygiene 2 x 2 minúty. Mne sa podarilo kefku vybiť skôr pri čistení so zapnutým Bluetooth.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Overený výrobca s certifikátom klinicky preukázané
+ Bluetooth pripojenie a okamžitá spätná väzba pri čistení
+ Senzor tlaku
+ Výborný čistiaci výkon
+ 5 čistiacich programov
+ Bohatá výbava
+ Dobrá výdrž

thumb_down

- Vyššia cena

Pohľad na záver

Napriek vyššej cene je táto elektrická zubná kefka výbornou voľbou. Vďaka dobrému výkonu dôkladne čistení zuby a vláknami sa dostane aj do medzizubných priestorov. Pre mňa jednoznačne veľkým plusom je kontrola tlaku a preto ju môžem odporúčať aj užívateľom s väčšou citlivosťou ďasien. Ak sa rozhodnete pre rotačnú kefku určite si vyberte model so senzorom tlaku. Túto elektrickú zubnú kefku môžem odporučiť aj náročnejším užívateľom.

Zoznam článkov

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Klasické (mechanické) zubné kefky, ktoré všetci dobre poznáme pomaly, ale isto nahrádzajú elektrické zubné kefky. Nie, zuby za vás samé neumyjú, ale ich umývanie je intenzívnejšie a efektívnejšie. Zuby ako z reklamy môžete mať aj vy. Viete, ako si elektrickú kefku správne vybrať a s... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 6000

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips Sonicare HX6762/43

Pridať komentár