PHILIPS HX651150 recenzia

PHILIPS HX651150 recenzia a skúsenosti

Elektrická zubná kefka Philips Sonicare HX 6511/50 EasyClean. Lepšie odstránenie plaku. Ľahký prechod z používania manuálneho zubnej kefky. Jedinečný dynamický čistiaci...

od 33.73 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kvalitná sonická elektrická zubná kefka výrobcu Philips za nízku cenu je skôr výnimkou na trhu. Sonické kefky sú v porovnaní s rotačnými drahšie, preto nás tento model pozitívne prekvapil.

Minimalistický dizajn a ovládanie

Hneď po rozbalení som v ruke držala ľahkú štíhlu kefku, ktorá bola na dotyk naozaj príjemná a minimalistický vzhľad hodnotím kladne. Rovnako minimalistické je aj balenie a okrem kefky, nadstavca s čistiacou hlavou, nabíjačky a cestovného krytu na hlavicu nenájdete nič navyše. Ovládanie je jednoduché pomocou jediného tlačidla.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické kefky a redakčný výber najlepšie elektrické kefky

Výkon a funkcie

Nadštandardné funkcie a ich veľký výpočet určite nečakajte. Po zapnutí kefka dynamicky a šetrne pracuje s výkonom 31 000 kmitov za minútu a čistenie je naozaj veľmi efektívne aj medzi zubami. Veľkým plusom je práve šetrnosť voči ďasnám a preto je vhodná aj pre užívateľov s veľmi citlivými ďasnami. Čistenie sonickou kefkou je odlišné od čistenia rotačnej kefky a z počiatku si treba zvyknúť na mierne šteklenie. Tomuto modelu nechýba časovač v intervaloch 30 sekúnd až do 2 minút a program Easy štart, ktorý práve to počiatočne navykanie na čistenie prevádza 14 dňovým postupným pridávaním intenzity čistenia. Ku kefke je možné dokúpiť aj nadstavce s hlavicami Standard, Mini alebo Sensitive. Vymieňanie je veľmi ľahké.

Výdrž a napájanie

Napájanie je pomocou akumulátora a spotreba pri čistení je úsporná a na jedno nabitie vydržíte s touto kefkou aj 20 dní, čo je už slušná hodnota.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Minimalistický štíhly dizajn
+ Jednoduché ovládanie
+ Kvalitné spracovanie
+ Funkcia Easy štart
+ Nízka hmotnosť
+ Dostupná cena

thumb_down

- Základné model
- Jeden základný program čistenia

Pohľad na záver

Táto sonická zubná kefka nesklame. Je to síce len základný model s jedným typom čistenia, ale ak hľadáte sonickú elektrickú zubnú kefku šetrnú k vašim citlivým zubom a ďasnám za dostupnú cenu tento model vám odporúčam.

Zoznam článkov

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Klasické zubné kefky, ktoré všetci dobre poznáme pomaly, ale isto nahrádzajú elektrické zubné kefky. Nie, zuby za vás samé neumyjú, ale ich umývanie je intenzívnejšie a efektívnejšie. Zuby ako z reklamy môžete mať aj vy. Viete, ako si elektrickú kefku správne vybrať a s... Prečítať článok

Klasické vs elektrické zubné kefky: Je elektrická zubná kefka lepšia ako klasická?

Klasické vs elektrické zubné kefky: Je elektrická zubná kefka lepšia ako klasická?

Základom zdravého chrupu je pravidelná a dôkladná zubná hygiena. Na trhu je preto množstvo druhov zubných kefiek a ďalších pomôcok, ktoré sľubujú najlepšie výsledky. Roky sa však vedie debata nielen o tom, akým spôsobom si zuby umývať, ale najmä pomocou akej zubnej kefky. Kým dlhú dobu... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu PHILIPS HX651150

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B Pro 6000

Pridať komentár