PHILIPS HX651150 recenzia

PHILIPS HX651150 recenzia a skúsenosti

Elektrická zubná kefka Philips Sonicare HX 6511/50 EasyClean. Lepšie odstránenie plaku. Ľahký prechod z používania manuálneho zubnej kefky. Jedinečný dynamický čistiaci...

od 44.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kvalitná sonická elektrická zubná kefka výrobcu Philips za nízku cenu je skôr výnimkou na trhu. Sonické kefky sú v porovnaní s rotačnými drahšie, preto nás tento model pozitívne prekvapil.

Minimalistický dizajn a ovládanie

Hneď po rozbalení som v ruke držala ľahkú štíhlu kefku, ktorá bola na dotyk naozaj príjemná a minimalistický vzhľad hodnotím kladne. Rovnako minimalistické je aj balenie a okrem kefky, nadstavca s čistiacou hlavou, nabíjačky a cestovného krytu na hlavicu nenájdete nič navyše. Ovládanie je jednoduché pomocou jediného tlačidla.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon a funkcie

Nadštandardné funkcie a ich veľký výpočet určite nečakajte. Po zapnutí kefka dynamicky a šetrne pracuje s výkonom 31 000 kmitov za minútu a čistenie je naozaj veľmi efektívne aj medzi zubami. Veľkým plusom je práve šetrnosť voči ďasnám a preto je vhodná aj pre užívateľov s veľmi citlivými ďasnami. Čistenie sonickou kefkou je odlišné od čistenia rotačnej kefky a z počiatku si treba zvyknúť na mierne šteklenie. Tomuto modelu nechýba časovač v intervaloch 30 sekúnd až do 2 minút a program Easy štart, ktorý práve to počiatočne navykanie na čistenie prevádza 14 dňovým postupným pridávaním intenzity čistenia. Ku kefke je možné dokúpiť aj nadstavce s hlavicami Standard, Mini alebo Sensitive. Vymieňanie je veľmi ľahké.

Výdrž a napájanie

Napájanie je pomocou akumulátora a spotreba pri čistení je úsporná a na jedno nabitie vydržíte s touto kefkou aj 20 dní, čo je už slušná hodnota.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Minimalistický štíhly dizajn
+ Jednoduché ovládanie
+ Kvalitné spracovanie
+ Funkcia Easy štart
+ Nízka hmotnosť
+ Dostupná cena

thumb_down

- Základné model
- Jeden základný program čistenia

Pohľad na záver

Táto sonická zubná kefka nesklame. Je to síce len základný model s jedným typom čistenia, ale ak hľadáte sonickú elektrickú zubnú kefku šetrnú k vašim citlivým zubom a ďasnám za dostupnú cenu tento model vám odporúčam.

Vývoj ceny produktu PHILIPS HX651150

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B Pro 7000

Pridať komentár