Oral-B Pro 7000 recenzia

Oral-B Pro 7000  recenzia a skúsenosti

Túžite po žiarivo bielych zuboch a zdravých ďasnách? Ak áno, tak práve elektronická kefka Oral B Pro 7000 Smart Series v elegantnom čiernom prevedení vám veľmi rada vaše...

od 148.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Táto rotačná elektrická zubná kefka je na trhu v dvoch verziách, bielej a čiernej. Musím povedať, že práve čierne prevedenie pôsobí veľmi luxusne. Ide o model vyššej rady a tomu zodpovedá aj vyššia cena.

Dizajn a ovládanie

Luxusný dizajn a kvalitné precízne spracovanie oceníte hneď pri prvom dotyku s kefkou. Tieto modely z vyšších rád Pro sú na prvý pohľad rovnaké, ale funkčne už samozrejme rozdiely nájdeme. Kefka sa drží v ruke príjemne, hmotnosť je dobrá a necítila som ani pri dlhšom čistení záťaž v ruke. Jemné tvarovanie som si pri týchto kefkách veľmi obľúbila. Ovládanie je komfortné a znova kladne hodnotím interaktívnu kontrolu čistenia zubovpomocou externého displeja SmartGuide alebo priamo v aplikácii po pripojení cez Bluetooth.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon a funkcie

O skvelom čistiacom výkone tejto kefky s rotačnou technológiou 3D presvedčí až 48 000 čistiacich pohybov za minútu. To je 80 násobok, ako pri čistení zubov s klasickou kefkou, kedy za minútu urobíme asi 600 čistiacich pohybov. Táto zubná kefka má aj celkom nízku hlučnosť, čo oceníte hlavne skorom rannom vstavaní. Kladné hodnotenie si zaslúži kontrola tlaku s upozornením na prílišný tlak, časovač s 30 sekundovými intervalmi až do 2 minút a 6 čistiacich programov. Okrem programov na ktoré sme u elektrických kefiek vyššej rady zvyknutý táto kefka obsahuje aj špeciálny program Tongue, režim pre dôkladne čistenie jazyka. A aj keď veľa ľudí čistenie jazyka podceňuje, táto funkcia má opodstatnenie práve kvôli povlaku na jazyku. Dá sa na to naozaj rýchlo zvyknúť. Výborným programom je aj masírovanie ďasien a výrobca, čo sa týka ústnej hygieny pri tomto modeli nič nepodcenil a ide o komplexné profesionálne riešenie hygieny pre domáce použitie. Balenie tohto modelu je veľkorysé a nájdete v ňom okrem kefky, nabíjacieho stojana s priestorom na náhradne hlavice, displej SmartGuide, cestovné puzdro na kefku aj na nabíjačku a nadstavce s rôznymi čistiacimi hlavicami.

Výdrž a napájanie

Výdrž a doba nabíjania je klasická ako pri iných modeloch a na jedno nabitie vám kefka vydrží pri 2 čisteniach denne asi 10 dní. Aj tu samozrejme musíte rátať s nižšou výdržou pri pripojení kefky pomocou Bluetooth k mobilu.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Luxusný dizajn (hlavne čierna verzia)
+ Výborný čistiaci výkon
+ Kvalitné čistiace hlavice
+ Bohatá výbava
+ Možnosť pripojenia k mobilu pomocou Bluetooth
+ Interaktívny displej SmartGuide
+ 6 čistiacich programov podľa inviduálných potrieb ( extra program na čistenie jazyka)
+ 2 x cestovné puzdro

thumb_down

- Vyššia cena

Pohľad na záver

Model Oral-B Pro 7000 je vysoko kvalitná rotačná elektrická zubná kefka s výbornými čistiacimi programami a kvalitnými čistiacimi hlavicami, ktorú odporúčame aj tým najnáročnejším užívateľom. Pomocou aplikácie Oral-B, ktorú si stiahnete pre Android v Google Play a pre iOS v App Store budete mať svoje čistenie dokonale pod kontrolou. Jediným mínusom je vyššia cena celého balenia a vyššia cena aj za náhradné čistiace hlavice.

Zoznam článkov

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Klasické (mechanické) zubné kefky, ktoré všetci dobre poznáme pomaly, ale isto nahrádzajú elektrické zubné kefky. Nie, zuby za vás samé neumyjú, ale ich umývanie je intenzívnejšie a efektívnejšie. Zuby ako z reklamy môžete mať aj vy. Viete, ako si elektrickú kefku správne vybrať a s... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 7000

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu PHILIPS HX651150

Pridať komentár