Oral-B Pro 7000

Oral-B Pro 7000 elektrická zubná kefka

Túžite po žiarivo bielych zuboch a zdravých ďasnách? Ak áno, tak práve elektronická kefka Oral B Pro 7000 Smart Series v elegantnom čiernom prevedení vám veľmi rada vaše...

od 148.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Túžite po žiarivo bielych zuboch a zdravých ďasnách? Ak áno, tak práve elektronická kefka Oral B Pro 7000 Smart Series v elegantnom čiernom prevedení vám veľmi rada vaše želanie splní. S týmto pomocníkom odtránite až o 100 % viac povlaku než bežnou manuálnou kefkou. Stačí len prístroj pravidelne používať a váš úsmev sa stane okúzľujúcim pre celé vaše okolie.Elektrické kefky Oral-B sú doporučované zubnými lekármi na celom svete a predstavujú medzi zubnými kefkami úplnú jedničku. S ich pomocou jednoduchšie odstránite škvrny z povrchu zubov a zubný povlak. Pravidelné používanie týchto kefiek sa pozitívne prejaví aj na zdraví vašich ďasien, pretože pomáha predchádzať ich zápalom. S týmto pomocníkom získate pocit profesionálne vyčistených zubov!

Obchody, kde kúpite online:

Elektrická kefka Oral-B Pro 7000 využíva klinicky overený 3D systém oscilácie a pulzácie. Vďaka nemu je zaručené dokonalé vyčistenie zubov bez akýchkoľvek nečistôt, povlaku a zvyškov jedla. Čistiaca hlavica obklopí celý zub a precízne ho vyčistí. Na kefku netreba príliš tlačiť. Snímač kontroly tlaku šetrí vaše ďasná a zuby. Senzor sa rozsvieti v prípade, keď pri čistení na zuby príliš tlačíte, aby sa zabránilo nadmernému zaťažovaniu. Kefka Oral B Pro 7000 šikovne využíva pripojenie pomocou Bluetooth, ktorá mu umožňuje kefku pripojiť s vašim smartphonom. Vďaka tomu v reálnom čase získate spätnú väzbu, s ktorej pomocou môžete zdokonaliť svoje čistiace návyky, čím dosiahnete skvelých výsledkov a okúzľujúceho úsmevu.

Dobíjacia elektronická kefka Oral B Pro 7000 disponuje 6 programami medzi ktoré patrí napr. Gum Care, bielenie a dôkladné čistenie. Koncovka Cross Action disponuje špeciálne navrhnutými čistiacimi štetinami, ktoré sú naklonené vždy pod uhlom 16 stupňov. Naklonenie uľahčuje kefke preniknutie do všetkých kútov ústnej dutiny vrátane medzizubných priestorov. Celý proces čistenia zubov riadi profesionálny časovač, ktorý vám v 30sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu, a to až po dosiahnutí odporúčaných 2 minút. Pri štandardnom čistení 2x denne doporučené 2 minúty vydrží batéria až 7 dní. Indikátor nabíjania vás upozorní, keď bude čas baterku dobiť. Pre nabitie stačí kefku Oral-B Pro 7000 vložiť do nabíjacieho stojančeku. Pohodlnejšiu manipuláciu s prístrojom zabezpečuje protišmyková rukoväť. Displej Smart Guide vás informuje o aktuálnom stave prístroja. V balení nájdete aj 5 koncoviek a nabíjaciu stanicu.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Model Rotating-oscillating toothbrush
Účel pre dospelých
Časovač Áno
3D Technologie Áno
Režimy zubnej kefky Daily care, Hlboké čistenie, Gum starostlivosť, Jemný, Bielenie
Frekvencie kefky na zuby (pulzácia) 40000 pohybov za minútu
Rýchlosť zubnej kefky 8800 pohybov za minútu
Nabíjateľný Áno
OBSAH BALENIA
Počet dodávaných rúčiek 1 kusov
Počet hlavic kefky v balení 5
Vrátane medzizubnej nite Nie
Tongue cleaner head Áno
VLASTNOSTI
Bluetooth Áno
Irigátor Áno

Zoznam článkov

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Klasické (mechanické) zubné kefky, ktoré všetci dobre poznáme pomaly, ale isto nahrádzajú elektrické zubné kefky. Nie, zuby za vás samé neumyjú, ale ich umývanie je intenzívnejšie a efektívnejšie. Zuby ako z reklamy môžete mať aj vy. Viete, ako si elektrickú kefku správne vybrať a s... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 7000

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu PHILIPS HX651150

Pridať komentár