Oral-B Pro 400 recenzia

Oral-B Pro 400  recenzia a skúsenosti

Snívate o žiarivo bielych zuboch a zdravých ďasnách? S kefkou Oral-B Pro 400 v zelenom prevedení sa vám toto želanie splní. S týmto prístrojom budete mať krásny úsmev,...

od 28.12 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Elektrická zubná kefka s rotačnou technológiou 3D model Oral - B Pro 400, patrí do limitovanej edície, ktorá je na trhu vo viacerých farbách. Ide o model v nižšej cenovej skupine so základnými funkciami od overeného kvalitného výrobcu a medzi užívateľmi je práve vďaka dostupnej cene veľmi obľúbenou kefkou.

Jednoduchý praktický dizajn

Jednoduché balenie nás v tejto cenovej hladine neprekvapilo a neočakávali sme nič navyše, ako je to pri vyšších radách. V balení nájdete kefku, čistiacu hlavicu CrossAction a nabíjačku. Kefka je jednoduchá ale veľmi pekná, má štíhle telo a drží sa pohodlne. Nechýba signalizačná dióda batérie a jediné tlačidlo na ovládanie.

Obchody, kde kúpite online:

Dobrý výkon so základnými funkciami

O čistenie zubov sa stará čistiaci výkon v kombinácií 7 600 rotačných pohybov a 20 000 pulzov. Ide o dostatočnú hodnotu v tejto triede. Nechýba časovač a funkcia kontrola tlaku, keď pri silnejšom zatlačení kefka zastaví pulzný pohyb. Vlákna hlavice po dlhom používaní zmenia farbu z modrej na bledú, čo je indikátor pre výmenu novej hlavice.

Výdrž a napájanie

Kefka sa napája batériou a výdrž je asi 7 dní. Ide o základný model, ktorý má však slušné parametre a svoju prácu kefka urobí.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+ Štíhly dizajn s protišmykovým povrchom
+ Kvalitná hlavica CrossAction
+ Nízka cena

thumb_down

- Vyššia hlučnosť
- Iba jeden čistiaci program

Pohľad na záver

Elektrická zubná kefka Oral - B Pro 400patrí medzi základné jednoduché modely. Je výhodným nákupom v pomere výkon a cena. Má kvalitnú čistiacu hlavicu a ak od kefky neočakávate nadštandardné funkcie nesklame vás. Odporúčame menej náročným užívateľom a užívateľom, ktorý chcú prejsť z klasickej kefky na elektrickú.

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 400

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B Vitality Plus Cross action

Pridať komentár