Oral-B Pro 6000

Oral-B Pro 6000 elektrická rotačná kefka

Zubné kefky Oral-B už pozná v dnešnej dobe skoro každý. Jedná sa o kvalitnú a inovatívnu značku, ktorá v oblasti zubnej starostlivosti stále prichádza s novinkami a náš úsmev...

od 22.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Zubné kefky Oral-B už pozná v dnešnej dobe skoro každý. Jedná sa o kvalitnú a inovatívnu značku, ktorá v oblasti zubnej starostlivosti stále prichádza s novinkami a náš úsmev sa tak stáva krajším. Zubná kefka Oral-B Pre 6000 v bielej farbe má integrované Bluetooth v rukoväti a môžete ho tak prepojiť s aplikáciou Oral-B App vo vašom mobilnom prístroji. Aplikácia vám zábavnou formou pomôže správne čistiť zuby a vyhnúť sa tak zdravotným ťažkostiam.

Krásny úsmev bez zubného plaku

Zubná kefka Oral-B Pre 6000 má oproti klasickej manuálnej kefke mnoho výhod. Odstránite s ním o 100% viac zubného povlaku. Zubná kefka Oral-B sa totiž dostane aj do priestorov, kde sa manuálna kefka nemá šancu dostať. Disponuje čistiacim pohybom 3D, čo znamená, že zároveň pulzuje, osciluje aj rotuje. Tým šetrne naruší a odstráni zubný plak, avšak stále je šetrná k zubom i ďasnám.

 

Obchody, kde kúpite online:

Ponúka 5 režimov čistenia

Zubnú kefku Oral-B Pre 6000 oceníte aj pre jej 5 režimov čistenia. Režim DailyClean má zabudovaný časovač nastavený na dve minúty. Túto dobu označujú stomatológovia ako ideálnu pre naozaj vyčistené zuby. Kefka vždy po 30 sekundách zmení vibráciu a tým vám dá znamenie, nech čistíte ďalší kvadrant ústnej dutiny. Režim Deep, čo je predĺžené 3 minútové hĺbkové čistenie. A ďalej režimy Senistve - jemný, Whitening - bieliaci a masážny.

Luxusný obsah balenia

K tejto zubnej kefke obdržíte aj bezdrôtový displej Oral-B SmartGuide, ktorý vám poskytne pokyny na čistenie zubov. Môžete si ho pripevniť aj na stenu a urobiť z toho zábavu ako pre dospelých, tak pre deti. Kefka je vybavený protišmykovou rukoväťou a krásne vám padne do ruky. Naviac má zabudovaný senzor tlaku a signálom vás upozorní, ak budete na kefku príliš tlačiť.

Zubná kefka vydrží nabitá viac ako týždeň a to v prípade, že si čistíte zuby dvakrát denne po dobu dvoch minút. Samozrejmosťou je troj stupňový ukazovateľ stavu nabitia batérie. Súčasťou balenia je kefka Oral-B, koncovka CrossAction pre každodenné čistenie, koncovka Sensitive pre veľmi citlivé zuby, koncovka FlossAction pre lepšie čistenie medzizubných priestorov, koncovka 3D White pre prirodzené bielenie zubov, nabíjací stojan s úložným priestorom pre 4 kefové hlavy, bezdrôtový displej SmartGuide a cestovné puzdro pre rukoväť a dve koncovky. Zubná kefka Oral-B Pre 6000 je kompatibilná s rotačnými aj Trizone kefkovými hlavami od Oral-B.

Parametre

Ďalšie parametre
Počet oscilačných pohybov za minútu 8800
Počet pulzov za minútu 40000
Úložný priestor Áno
Ústna sprcha Nie
Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh)
SMART Áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 22.2 cm
Hĺbka výrobku 20.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.7 kg
Šírka balenia 9.9 cm
Výška balenia 25.3 cm
Hĺbka balenia 23.5 cm
Váha Balenia 0.9 kg

Zoznam článkov

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Ako vybrať elektrickú zubnú kefku. Sonickú alebo rotačnú?

Klasické (mechanické) zubné kefky, ktoré všetci dobre poznáme pomaly, ale isto nahrádzajú elektrické zubné kefky. Nie, zuby za vás samé neumyjú, ale ich umývanie je intenzívnejšie a efektívnejšie. Zuby ako z reklamy môžete mať aj vy. Viete, ako si elektrickú kefku správne vybrať a s... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 6000

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické kefky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B D2

Pridať komentár