Bosch Sensixx TDA703021T recenzia

Bosch Sensixx TDA703021T recenzia a skúsenosti

Naparovacia žehlička Bosch TDA 703021T s automatickým vypnutím a trojitým systémom pre čistenie. Žehlička má nerezovú žehliacu plochu i so špičkou, ktorá má špeciálnu drážku...

od 69.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Investovať do drahšej žehličky sa určite oplatí. Výmenou za vaše peniaze totiž získate výkonný a kvalitne spracovaný spotrebič, s ktorým sa príliš nenarobíte. Presne takto by sme mohli charakterizovať aj model Bosch Sensixx TDA703021T, ktorý navyše disponuje aj zaujímavou bezpečnostnou funkciou.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na Žehličky a redakčný výber najlepšie Žehličky

Vyššia hmotnosť vám uľahčí pravidelné žehlenie

Model s veľmi dobre zvládnutou ergonómiou nás dizajnovo príliš nezaujal. To však nie je príliš dôležité. Človek by sa totiž počas výberu ideálnej žehličky mal zamerať najmä na jej príkon a hmotnosť. Oba tieto parametre sú v prípade žehličky Bosch Sensixx TDA703021T dostatočné – 3000 W a viac než 2 kg ťažký spotrebič zaručia dokonalé a rýchle vyžehlenie každej nerovnosti.

Ak by ste predsa narazili na horšie poddajný materiál, nezabudnite použiť jeden z 5. stupňov naparovania. Nerezový žehliaci povrch je dostatočne kĺzavý, špička je rovnako vyrobená z nerezu a je vybavená drážkou na gombíky. Bosch naozaj myslel na každý malý detail.

Bezpečnosť na prvom mieste

Počas používania žehličky zaručene oceníte aj jej mimoriadne dlhý (až 2,5 m) kábel, preto už nikdy viac nebudete potrebovať akýkoľvek predlžovací kábel. Transparentná nádržka na vodu má dostatočný objem 380 ml.

Jedným z dôvodov prečo by ste mali rozmýšľať nad kúpou práve tohto modelu je aj zaujímavá funkcia SensorSecure. Dotykový senzor, ktorý je zabudovaný priamo v držadle modelu, zabezpečí automatické vypnutie žehličky v čase, kedy ju odložíte. Žehlička začne opäť hriať až po tom, čo ju vezmete do rúk.

Model má systém trojfázového čistenia. Klasickú odvápňovaciu dopĺňa funkcia samočistenia a systém zabraňujúci usádzaniu vodného kameňa. Trojica integrovaných pomocníkov sa postará o maximalizovanie životnosti vašej novej žehličky Bosch.

Zhrnutie na záver

Bosch Sensixx TDA703021T je výkonná žehlička s vynikajúcim príkonom. Je dostatočne ťažká, vďaka čomu sa s ňou pracuje veľmi dobre. Ergonomicky vyhovujúci tvar držadla je zárukou, že do priemerne veľkej ženskej dlane padne ako uliata. Za jej ďalšie pozitívum považujeme zaujímavú bezpečnostnú funkciu, ktorá deaktivuje zahrievanie žehličky ak ju práve nepoužívate. Tento systém vám dokonca ušetrí aj náklady na energie.

Plusy a mínusy

+ vysoký príkon a hmotnosť

+ výborne kĺzavý povrch

+ nadpriemerne dlhý kábel

+ funkcia automatického vypnutia žehličky

+ transparentná nádržka na vodu

 

- vyššia cena

- nie príliš atraktívny dizajn

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Bosch Sensixx TDA703021T

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Žehličky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips Azur GC4410/02

Pridať komentár