Zelmer VC 7920 ST Aquawelt Plus

Vysávač viaceúčelový Zelmer VC 7920 ST Aquawelt Plus

Univerzálny vysávač Zelmer VC 7920 ST Aquawelt Plus vhodný pre všetky druhy podláh. Je vhodný pre vysávanie na sucho aj mokro, takže poslúži aj pre použitie vo vonkajších...

od 168.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Univerzálny vysávač Zelmer VC 7920 ST Aquawelt Plus vhodný pre všetky druhy podláh. Je vhodný pre vysávanie na sucho aj mokro, takže poslúži aj pre použitie vo vonkajších priestoroch, alebo napríklad keď v domácnosti niečo vylejete. Najmä vďaka extra bohatému dodávanému príslušenstvu, v ktorom dokonca nechýba ani špeciálna sada pre šampónovanie kobercov, sa jedná o vynikajúcu voľbu v pomere ceny a výbavy. V spojení s vysokým sacím výkonom (až 350 W) to znamená, že je vysávač ideálny pre použitie aj v domácnostiach so zvieracími miláčikmi.

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Aquawelt Plus – multifunkčný vysávač v modernom štýle s množstvom praktických funkcií. Je určený na mokré a suché vysávanie, čistenie kobercov a čalúnení a zbieranie vody. Vysávač môže pracovať buď s vreckom SAFBAG alebo v bezvreckovom režime s nádobou na vodu.  O čistotu výstupného vzduchu sa stará dvojitý filtračný systém - vodný filter a umývateľný HEPA filter. Vysávač je vybavený veľkým množstvom doplnkového príslušenstva, ako sú hubice na zbieranie vody, hubice na tepovanie, hubica na suché vysávanie so separátorom malých predmetov, schránka na nesené príslušenstvo.  Vo výbave nájdete vzduchovú rotačnú kefu typ VB1000 a parketovú hubicu.

  • multifunkčný vysávač - je určený na mokré a suché vysávanie, čistenie kobercov a čalúnení a zber vody
  • dvojitý filtračný systém - vodný filter a umývateľný HEPA filter
  • doplnkové príslušenstvo - hubice na zber vody, hubice na tepovanie, hubica na suché vysávanie so separátorom malých predmetov, schránka na nesené príslušenstvo, vzduchová rotačná kefa typ VB1000 a parketová hubica

Parametre

Ďalšie parametre
Príkon vysávače 1700 W
Typ filtrácie
 
sáčkový, bezsáčkový, vodná filtrácia
 
Rozmery
Šírka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hĺbka výrobku 49.0 cm
Hmotnosť výrobku 11.5 kg
Šírka balenia 40.0 cm
Výška balenia 44.0 cm
Hĺbka balenia 60.0 cm
Váha Balenia 14.0 kg

Vývoj ceny produktu Zelmer VC 7920 ST Aquawelt Plus

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Zelmer Aquawelt 919.0 ST (ZVC752ST)

Pridať komentár