Zelmer ZVC 425 HT

Vreckový vysávač Zelmer Jupiter ZVC 425 HT

Vreckový vysávač Philips FC 9197/91 prináša vždy dokonalé výsledky vysávania. Jeho vyspelá hubica tri v jednom TriActive Max zbiera nekompromisne hrubý aj jemný prach....

od 123.37 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Vreckový vysávač Philips FC 9197/91 prináša vždy dokonalé výsledky vysávania. Jeho vyspelá hubica tri v jednom TriActive Max zbiera nekompromisne hrubý aj jemný prach. Dokonalého výsledku docieli vďaka tomu, že jemne otvára koberec pre odstránenie prachu, ktorý je usadený hlboko v koberci. V ďalšom kroku vysaje veľké nečistoty otvorom v prednej časti a ako posledný krok za pomoci kief na oboch stranách odstráni nečistoty pozdĺž nábytku či stien.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na vysávače a redakčný výber najlepšie vysávače

Systém otáčania hadice 360Flex ponúka otáčanie hadice v celom rozsahu 360 stupňov, čo umožňuje bezproblémovú manipuláciu s vysávačom po dome. Technológia AirflowMax maximalizuje prúdenie vzduchu, vďaka ktorému sa prachový sáčok rovnomerne otvára a vysávač tak dosiahne vysokého sacieho výkonu dokonca aj keď sa vrecko plní!

Vrecko s-bag Ultra Long Performance od spoločnosti Philips je vyrobený z piatich vrstiev kvalitného materiálu, ktorý sa neupcháva a zachytí ešte viac jemného prachu. Táto filtrácia vám zaistí lepší výsledok upratovania a čistejší vzduch u vás doma. Filtrácia pomocou viacerých vrstiev tiež zachováva vysoký sací výkon počas celej životnosti vrecka. Vrecko s-bag RLP bol testovaný a certifikovaný nezávislým inštitútom pre testovanie TÜV Rheinland Group a bolo preukázané, že vydrží až o 80% dlhšie ako štandardný prachový sáčok.

Vysávač Philips FC 9197/91 má špeciálne navrhnutú 5l kapacitu na prach. Špeciálne tvarovaná prachová komora vám umožní optimálne využiť prachový sáčok, takže budete môcť vysávať po dlhšiu dobu. Jedinečná spojka Philips SmartLock na hubice a teleskopické trubice ľahko pripája a odpája tieto súčasti počas upratovania. Spojka vám umožní intuitívne upraviť teleskopickú trubicu na preferovanú výšku.

Vreckový vysávač PerformerPro ECO má úsporný motor s maximálnym sacím výkonom 210 W. Filter HEPA 13 a tesnenie AirSeal zachytí ešte viac jemného prachu ešte predtým, než sa rozletí po okolí. Zaistí tak bezprašné prostredie a čistý vzduch bez alergénov. Vyfukovaný vzduch je dokonca ešte čistejší ako vzduch v miestnosti.

Iste oceníte extra dlhú rukoväť s reguláciou vzduchu, ktorá prináša ešte pohodlnejšie ovládanie. Táto ergonomicky tvarovaná rukoväť so svojím obzvlášť dlhým prevedením umožňuje dosiahnuť aj do ťažko dosiahnuteľných miest. Regulácia vzduchu umožňuje upraviť sací výkon bez toho, aby ste sa museli ohýbať.

Parametre

Všeobecné informácie
Typ vysávača ležatý
Vysávanie
 
suché
Príkon vysávače 1000 W
Hlučnosť
 
78 dB
Regulácia výkonu na vysávači
Objem prachového sáčku alebo nádoby
 
4 l
Určenie pre alergikov, ostatné
 
Výkon
Energetická třída
 
B
Trieda účinnosti vysávanie kobercov C
Trieda účinnosti vysávanie tvrdých podláh A
Trieda emisií prachu z vysávača A
 
Filtrácia
Typ filtrácie
 
sáčkový
HEPA filter
 
áno
Druh filtra HEPA H 13
 
Hubica
Turbokefa Áno
Typ turbokefy
 
vzduchová
Hubica na tvrdé podlahy
 
Áno
 
Príslušenstvo
Virtuálna stena
 
nemá
Mäkké zadné kolieska Áno
Príslušenstvo v balení podlahová hubica, štrbinová hubica, parketová hubica
 
Ďalšie parametre
Typ trubiek kovová teleskopická
Zdroj energie sieťový 230V
Napájanie vysávača 230 V
Akčný rádius/ dosah
 
9 m
Elektrická pracovná prípojka Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 32.0 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hĺbka výrobku 48.0 cm
Hmotnosť výrobku 7.8 kg
Šírka balenia 39.5 cm
Výška balenia 29.5 cm
Hĺbka balenia 59.5 cm
Váha Balenia 9.3 kg

Vývoj ceny produktu Zelmer ZVC 425 HT

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ETA Manoa 1501

Pridať komentár